Reklam
GGM
Reklam
Empero tepe orta
Reklam
Öztiryakiler
/images/haber/ozcil sogutma1961.jpg

Özçil Soğutma: İleri teknoloji, global kalite…

7.09.2021 12:05:58

Çevreye duyarlı, enerji tasarruflu ürünleriyle öne çıkan Özçil Soğutma, sürdürülebilir üretim modeliyle ekolojik yaşamı destekleyerek gelecek nesillere ulaşacak ürünlerin peşinden gidiyor.

“Geleceği bugünden kurgulama” ilkesiyle yol alan Özçil Soğutma yetkilileri, ekolojik değişiklikler, aşırı tüketim alışkanlıkları ve önüne geçilemeyen nüfus artışının, sürdürülebilirlik kavramının önemini artırdığını ifade ediyor.  

Bugünün ihtiyaçlarını karşılarken gelecek nesillerin gereksinimlerini de düşünen Özçil yönetimi, dünyayı çevresel ve sosyo-ekonomik açıdan ileri taşımaya katkı sağlıyor. Firma, tam da bu amaçla kısa vadeli kazanç yerine uzun vadeli düşünerek, yaşadığımız dünyaya etkisini azaltmak için sürdürülebilir üretim modelleri geliştiriyor. 

Gaziantep’ten dünyanın her yerine uzandılar

Kuruluşu 1969’a denk gelen Özçil Soğutma, endüstriyel tip buzdolapları, soğuk hava depoları ve mutfak ekipmanları alanında hizmet veriyor. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan firma, talepleri zamanında yerine getiriyor ve satış sonrası servis-teknik desteğini sürdürüyor. Ürünlerinde kaliteden ödün vermeyen Özçil, Ar-Ge çalışmalarını uluslararası standartlarda gerçekleştirerek, Gaziantep’ten “geleceğe dönük” yatırımlar yapıyor.   

 

Benzer Haberler

Paket mutfak nedir?

Paket mutfak nedir?

2.06.2021 16:01:49