Dünya gastronomisine yön verenler Bonna sponsorluğunda, Gastromasa’da buluşuyor!

Dünya gastronomisine yön verenler Bonna sponsorluğunda, Gastromasa’da buluşuyor!

3.11.2023 11:59:39

Bonna, 4-5 Kasım tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek VIII. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı’na “Sofra Üstü Ekipman Sponsoru” olarak destek veriyor. Gastronomi etkinlikleri arasında tüm dünyada ilk iki içerisinde yer alan Gastromasa, dünyaca ünlü şefleri ağırlarken, sektörünün en önemli yatırımcıları, profesyonelleri, fikir önderleri ve markaları bir araya gelerek trendleri belirleyecek.

6 kıtada 100’den fazla ülkede otel, restoran, kafe ve catering sofralarında şıklık yaratan Türkiye’nin ilk ve tek %100 HoReCa markası Bonna, dünya gastronomisinin en önemli kongrelerinden biri olan VIII. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı’na “Sofra Üstü Ekipman Sponsoru” oldu.

Türkiye ile dünya gastronomi arasında köprü görevi gören ve bu yıl “Georaphy” teması ile gerçekleşecek etkinliğe, Ángel León, Dominique Crenn, Yoshihiro Narisawa, Rasmus Munk, Bruno Verjus, Andoni Luis Aduriz, Jordi Roca, René Frank, Yann Couvreur ve Antonio Bachour gibi dünyaca ünlü şefler katılacak. 4-5 Kasım tarihlerinde ağırlama sektörünün en önemli yatırımcılarının, profesyonellerinin, fikir önderlerinin ve markalarının Haliç Kongre Merkezi’nde bir araya geleceği Gastromasa’da premium porselen markası Bonna, yıldız şeflerin sunumlarına eşlik edecek.

Dünya gastronomisinin nabzını tutulacağı etkinlikte, 4 Kasım Cumartesi günü saat 17:00’de Bonna Genel Müdürü Sayın Erbil Aşkan, “Dünya Turizm Destinasyonu Bodrum'un Lüks Segment Otellerinde Sürdürülebilirlik” konulu oturumda konuşmacı olarak yer alacak.