Köşebaşı Basın Ekspres’te mangal keyfi zamanı!

Köşebaşı Basın Ekspres’te mangal keyfi zamanı!

3.11.2023 11:37:46

Geleneksel lezzetleri modern sunumla birleştiren Köşebaşı, İstanbul Basın Ekspres şubesinde misafirlerine kış boyunca ayrı bir keyif yaşatıyor. Restoranın kasap reyonundan seçeceğiniz etlerinizi, masanızdaki fındık kabuğu ateşiyle yanan mangalda pişirirken gerçek bir lezzet deneyimi yaşayacaksınız.  

Yerelliğin ve gelenekselliğin kebap kültüründeki önemini bilen ve gerçek lezzetleri yansıtmayı önemseyen Köşebaşı, Basın Ekspres şubesindeki mangal başı uygulamasıyla bu anlayışını masalara taşıyor. 1995 yılından bu yana leziz kebapları, etleri, mezeleri ve tatlılarıyla misafirlerini ağırlayan Köşebaşı’nın Basın Ekspres şubesinde, fındık kabuğu ateşiyle yanan mangalda kendi pişirdiğiniz etleri yemenin keyfine doyamayacaksınız. 

Gerçek bir kebap deneyimi 

Diğer şubelerinden farklı olarak Basın Ekspres şubesinde, kış sezonu boyunca kebap keyfine mangal başı keyfini de ekleyen Köşebaşı’nda, kasap reyonundan seçeceğiniz farklı et çeşitlerini, 80 kişilik mangal bölümünde kendiniz pişirmenin keyfine varacaksınız.

Restoran menüsünden de dilediğiniz siparişi vererek kendinize ve sevdiklerinize bir ziyafet sofrası kurabileceğiniz mangal başı bölümünde, masanızda yer alan mangalların üzerindeki üst düzey havalandırma sistemi sayesinde kokusuz bir ortamda yemek keyfi yaşayacaksınız. 

Basın Ekspres Caddesi’ne 50 metre mesafede, Güneşli Wyndham Grand Europe Otel’in altında konumlanan Köşebaşı Basın Ekspres; 150 kişilik terası, 80 kişilik bar-lounge alanı ve 400 kişilik kapasitesi ile klasikleşen Köşebaşı lezzetlerinin yanında mangal başı keyfi yaşatmak için haftanın her günü 12:00-23:00 saatleri arasında sizleri bekliyor.