Reklam
GGM
Reklam
Empero tepe orta
Reklam
Öztiryakiler

No:81 Hotel'den DAZE Sushi Bar

13.07.2021 10:24:04

Türkbükü Koyu’nun maviliklerine bakan, begonvillerle çevrili No:81 Hotel, yeni açtığı DAZE Sushi Bar ile en lezzetli sushi ve tempuraları bu yaz misafirleriyle buluşturuyor.

Bodrum Türkbükü Koyu’nda sezona yenilikleri ile başlayan No:81 Hotel misafirlerini Japon mutfağının en sevilen lezzetlerini sunan DAZE Sushi Bar’da ağırlıyor. 

Ege Denizi’nin muhteşem manzarasına hâkim konumuyla DAZE Sushi Bar, deneyimli şefleriyle alışılagelmiş lezzetleri gastronomik dokunuşlarla tamamlayarak misafirlerine Japon mutfağının lezzetlerini modern bir yorumla servis ediyor. Menüde sashimi ve soğuk rollerin dışında, tempura ve sıcak sushiler de öne çıkıyor.

No:81 Hotel Bodrum’un dinlendirici bahçesinde yaz boyunca hizmet verecek DAZE Sushi Bar, leziz sushi çeşitlerini DAZE Bar’ın imza kokteylleri ile buluşturuyor. Konuklar kokteyllerini yudumlarken, DAZE DJ’leri global dans müziğinin güncel örnekleriyle bu lezzetli deneyimi müzikle harmanlıyor.

Bodrum’un eşsiz gecelerine eşlik eden enfes lezzetler; keyifli buluşmalar ve dostlarla bir araya gelmek için güzel bir alternatif yaratıyor.

Image
Erica Walker
Blogger | Mobile Application Developer

The result is that one of the most protected people on the planet has caught a disease that has cured more than 1 million people worldwide, more than 200,000 of them in the United States.

PREVIOS POST
Travel’s Green Revolution Remains a Work in Progress
NEXT POST
Japan to ease entry restrictions for all countries