Reklam
GGM
Reklam
Empero tepe orta
Reklam
Öztiryakiler
/images/haber/netcelik1955.jpg

Net Çelik’ten özgün tasarım, yenilikçi ürünler

6.09.2021 23:39:29

Yurt içi ve yurt dışında uzun yıllardır yüksek performans gösteren Net Çelik, küresel piyasaların ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde üretim gerçekleştiriyor.

Kurulduğu 1984 yılında ev tipi mutfak eşyaları üreterek işe koyulan Net Çelik, bu grubun yanına 2010 yılında endüstriyel mutfak ürünlerini de ekleyerek, 30 bin metrekare kapalı alanda üretimine devam etti. Üretim teknolojileri ve makine parkuru ile sektörde dünyada bilinen en ileri uygulamaları ve üretim teknolojilerine sahip olan firma, Ar-Ge, Ür-Ge, mühendislik birimleri ve güçlü laboratuvarı ile ürün-süreç geliştirme çalışmalarına ilişkin “proje tasarımı ve uygulamaları” yapıyor. 

A’dan Z’ye hizmet

Net Çelik, özgün tasarım, yenilik niteliği taşıyan ürünlerle, özellikleri konusunda endüstriyel tasarım tescil, faydalı model ve patent konularında da Türk Patent Enstitüsü’nden belgeli! Otel, restoran, kafe başta olmak üzere, pastane grupları, askeri mutfaklar, hastane ekipmanları, okul ve fabrika mutfakları gibi endüstriyel mutfak sektörü alanında firmanın verdiği hizmetler; saklama, hazırlık, pişirme, taşıma ve servis ekipmanları ürünleri, mutfakların projelendirilme ve kuruluşu, eğitimlerin ardından işletmeye açılmasına kadarki tüm süreçlerin planlaması, üretimi ve servis desteğinin sağlaması... 

 

Benzer Haberler

Paket mutfak nedir?

Paket mutfak nedir?

2.06.2021 16:01:49