Restorancılığın yeni modası: GIZIA Brasserie

Restorancılığın yeni modası: GIZIA Brasserie

5.05.2021 10:23:19

Türk modasının güçlü markalarından biri olan Gizia, artık gastronomi sektöründe de boy gösterecek. Nişantaşı’nın yenilenen sokağı Abdi İpekçi Meydanı’nda Gizia, Gizia Gate ve Gizia Couture mağazalarıyla hizmet veren Gizia Brasserie, uzman diyetisten Selahattin Dönmez danışmanlığında hazırlanan vejetaryen, vegan, fit menüsü ve keyifli atmosferinde misafirlerini ağırlayacak.

Türk modasının dünya çapında güçlü markalarından biri olan Gizia, yeme içme sektörüne yaptığı yatırımla sektöre heyecan verici bir giriş yaptı. Nişantaşı’nın yenilenen sokağı Abdi İpekçi Meydanı’nda Gizia, Gizia Gate ve Gizia Couture mağazalarıyla hizmet veren marka, Gizia Brasserie ile gastronomi sektöründe boy gösterecek.

Mönüde uzman diyetisten Selahattin Dönmez imzası var

Pandemi tedbirleri sebebiyle hizmetlerine ara verse de tedbirler sonrası konuklarını ağırlamaya devam edecek olan Gizia Brasserie, misafirlerine sabah, öğle, akşam öğünlerinde ve günün her saatinde tecrübeli ekibi ve hızlı servisiyle dünya mutfağından lezzetler sunuyor. Gizia Brasserie, uzman diyetisten Selahattin Dönmez danışmanlığında hazırlanan vejetaryen, vegan, fit menüsü ve keyifli atmosferinde misafirlerini ağırlayacak. Menüde vegan ve vejeteryan lezzetlerin yanı sıra sağlıklı smoothie ve kahveler de dikkat çekiyor.

Her yaş ve her beslenme düzenine hitap ediyor

Gizia Brasserie, özel odun ateşinde 12 farklı pizza, geniş salata alternatifleri, lezzetli makarna ve risotto seçenekleri, balık, et ve deniz ürünlerinden oluşan ana yemekler ve popüler atıştırmalıklarıyla her yaş ve her beslenme düzenine hitap ediyor. Gizia Brasserie, iç ve dış alandan oluşan keyifli atmosferinde tatlı ve kahve önerilerini de öğün arası ve yemek sonrasında müşterileriyle buluşturuyor. Mekânın ikinci katında yer alan VIP bölüm ise 15 kişiye kadar özel davet ve organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.

Güne sabah kahvaltısı servisiyle başlayan Gizia Brasserie, öğlen ve akşam yemekleriyle kahve arası buluşmalarında hem semt sakinlerini hem de Nişantaşı severleri ağırlıyor.