İnoksan A1
BONNA A2
Öztiryakiler
Porland’ın doğaya olan sevgi sembolü; Re-Gen koleksiyonu

Porland’ın doğaya olan sevgi sembolü; Re-Gen koleksiyonu

10.10.2023 19:03:05

Sürdürülebilir kaynaklar elde edebilmek ve gelecek nesillere temiz bir dünya bırakabilmek için geri dönüşüm büyük bir önem taşıyor. Tüketimi en aza indirerek malzemelerin yeniden kullanılabilir hale gelmesini sağlayan geri dönüşüm, sürdürülebilir bir dünyanın anahtarını oluşturuyor. Başta iklim krizi olmak üzere küresel çevre sorunlarına da duyarlı iş modelini sahiplenen Porland, Yuvam Dünya Derneği ile porselen kırıklarının geri dönüştürülmesinden oluşan Re-Gen Koleksiyonuna imza attı. 

Enerji tasarrufu, hijyen, dayanıklılık, sıfır atık, %100 vegan, ömürlük desen garantisiyle pozitif kaynak amacını daha da ileriye taşımayı hedefleyen Porland, Re-Gen Koleksiyonu ile ekolojik dengeye destek vermek isteyenleri, iklim değişikliğini ve bu konuda bireysel çözümleri önemseyenleri, çevre üzerindeki etkiyi azaltmaya ve döngüsel bir ekonomiye katkıda bulunmaya davet ediyor. Salda ve Ontario isimli iki farklı tasarımdan oluşan koleksiyon; iki serisinde de bulunan 6’lı kahvaltı ve yemek takımı ile her ihtiyaca yanıt veriyor. 

Hem sürdürülebilir hem de uzun ömürlü bir kullanım sunuyor

Karbon ayak izini azaltan, hayvan dostu ve ulaşılabilir özellikleri ile ön plana çıkan Re-Gen Koleksiyonu, 6’lı düz tabak, kâse ve yemek takımından oluşan özgün desenli serileri ile; çevresel açıdan zararsız, sosyal açıdan faydalı, toplumsal açıdan kapsayıcı ve kültürel olarak sürdürülebilir bir anlayışa hizmet ediyor. Tamamen doğal bileşenlerle üretilen, bakteri ve mikrop barındırmayan koleksiyon, ayrıca çizilmelere ve aşınlamalara karşı olan dayanıklılığı ile uzun ömürlü bir kullanım sunuyor.