Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Monden İstanbul, doğunun izlerini sofralara taşıyor

Monden İstanbul, doğunun izlerini sofralara taşıyor

9.06.2022 12:58:00

İlhamını İstanbul’un uzun bir tarihe dayanan çekici, çok kültürlü ve gösterişli yaşam biçiminden alan Monden İstanbul, doğu kültürünün izlerini günümüz modern tarzıyla ele alarak tasarladığı sofra aksesuarlarıyla yaz sofralarına renk katıyor.

Geçmişten bugüne, yerelden evrensele uzanan bir yaşam tarzı vaat eden Monden İstanbul, Doğu’nun gösterişli, parlak ve gizemli dünyasıyla Batı’nın yenilikçi, yaratıcı ve enerjik bakış açısını birleştirerek sofralardaki yaz coşkusunu her zevke uygun, ince ayrıntılar ile işlenmiş benzersiz aksesuarları ile bütünleştiriyor.

Sofralarda ve yaşam alanlarında, sanat ve kültürel değerlerle iç içe bir ambiyans yaratmayı hedefleyen Monden İstanbul, kültürümüzden ilham alarak tasarladığı koleksiyonlarıyla dikkat çekiyor. Doğunun ağırlama sanatına modern bir yorum kazandıran Monden İstanbul, motifler, şekiller ve renklendirmelerden oluşan Aşk Koleksiyonu’nda çini sanatını, aşkın yumuşak seslenişi ile birleştiriyor. Renkli, şeffaf, pirinç ve metal malzemelerden üretilen Vav Koleksiyonu ise sunumlara farklı ve modern bir bakış açısı getiriyor.

Doğunun mistik dünyasının izlerini, modern dokunuşlarla özel olarak işleyerek tasarlanan sunumluklar ve aksesuarlar, farklı renk seçenekleri ve malzemelerden oluşuyor. Sofralarda ve yaşam alanlarında şık ve sofistike bir hava yaratmayı hedefleyen Monden İstanbul, her biri adeta sanatsal bir obje olan sofra aksesuarlarıyla yaşam alanlarına hikâye katıyor.

Monden İstanbul’un sehpa, yemek masası ve sandalye tasarımlarının yer aldığı mobilya koleksiyonları Bretz mağazalarından, sunumluk ve sofra aksesuarlarından oluşan ürünleri ise Hiref mağazalarından ve aynı zamanda internet sitesinden adresinden satın alınabiliyor.