Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Metro Türkiye’den Rioba Sos’lar

Metro Türkiye’den Rioba Sos’lar

8.08.2023 10:37:49

Hem pratikliği hem de çeşitliliğiyle kalbimizi çalan hamburger, sandviç ve tostlar, Metro Türkiye’nin Rioba markalı sosları ile daha lezzetli bir hale bürünüyor. Rioba markası altında trüflü ve sarımsaklı mayonez, ranch sos, chipotle sos, barbekü sos, acı sos, hardal, mayonez ve ketçaptan oluşan sos seçkisiyle Metro Türkiye, mutfaklarda en çok ihtiyaç duyulan sosları raflarında sunuyor. 

En sevdiği yemekleri daha lezzetli hale getirmeyi kim istemez ki? Bu konudaki en büyük yardımcılarımızdan biri elbette soslar. Trüflü ve sarımsaklı mayonezden hardala, acı sostan ranch ve chipotle sosa kadar birçok farklı sos çeşidi ile yemeklerinizin lezzetini artırabilirsiniz. Üstelik sofralarınıza şef dokunuşu yaptıracak bu lezzetlere, Metro Türkiye mağazalarında kolayca ulaşmak mümkün.

Yeme içme sektörünün bir numaralı iş ortağı olma hedefiyle çalışan Metro Türkiye, işletmelerin ihtiyaç duyduğu her türlü ürünü A’dan Z’ye raflarında barındırıyor. Metro Türkiye’nin ‘Rioba’ markasıyla raflarına taşıdığı soslar, 9 farklı çeşidi ile fast food’tan et ve tavuk yemeklerine, salatalardan makarna ve deniz ürünlerine kadar her yemeğe benzersiz bir tat katıyor. Üstelik Rioba sos çeşitleri, yepyeni sosların bileşeni olarak da kullanılabiliyor.

Rioba soslar, pratik kullanımı ile birlikte zaman tasarrufu da sağlıyor. En çok tercih edilen tatlar baz alınarak Gastronometro şeflerinin onayından geçen bu lezzetler, BPA ve PVC içermeyen ambalajlarıyla raflarda yerini alıyor. 

Rioba sos çeşitleri ile yepyeni tatlar yaratın! 

Özellikle fast food ve patates kızartması deyince akla ilk olarak ketçap, mayonez ve hardal geliyor. Ancak bu kadarla sınırlı değil elbette! Rioba Sos çeşitleri sadece ekmek arası lezzetlerin ve patatesin değil birçok farklı yemeğin de en leziz eşlikçisi. Deniz ürünleri ve kırmızı et çeşitleri , Rioba Hardal Sos ile tadına doyulamayacak bir lezzet kazanıyor. Rioba Chipotle Sos ise fast food ürünlerinin yanı sıra kaplamalı deniz ürünlerine, kızartılmış tavuk ve tatlı patates gibi derin yağda kızaran ürünlere çok yakışıyor! 

Fast food ürünleri, burger ve pizzanın vazgeçilmez eşlikçisi Rioba Ranch Sos ve Rioba Barbekü sos soğuk aperatiflerle de mükemmel bir lezzet uyumu sağlıyor. Rioba Acı Sos ise acı severlerin vazgeçilmez tercihi oluyor. Rioba Sarımsaklı Mayonez ve Rioba Trüflü Mayonez ile mayonez lezzetini bambaşka bir boyutta deneyimlemek mümkün.

Tüm Metro Türkiye mağazalarında bulabileceğiniz Rioba Sos çeşitleri ile yaratıcılığınızı kullanarak kendinize özel sos lezzetleri de hazırlayabilirsiniz!