Lazika’dan duygulara özel çaylar: Hisli Harmanlar

Lazika’dan duygulara özel çaylar: Hisli Harmanlar

26.09.2022 18:04:59

Gün içinde hissedip adlandıramadığımız o tarifsiz hislerin tadına bakabilseydik acaba neye benzerlerdi? Cesaretin, yalnızlığın veya mutluluğun tadı nasıl olurdu? Türk çay markası Lazika, Hisli Harmanlar serisiyle çay severlere duyguların çaylarını sunuyor.

Çaya hak ettiği değeri vermek ve Anadolu’dan bir dünya markası çıkarmak üzere yola çıkan Türk çay markası Lazika, bitki çayı serisi Hisli Harmanlar ile farklı duygulara hitap ediyor. 

Hisli Harmanlar serisinde kullanılan Anadolu’nun eşşiz, şifa dolu bitkilerinin çoğu Türkiye’de ilk kez Lazika tarafından sallama bitki çayı olarak sunuluyor. Kimisi endemik kimisi dünyanın bir ucundan bitkilerin bir araya geldiği doğal çay serisinde dokuz farklı Hisli Harman bulunuyor: Maşuka, Sekine, İstirahat, Deli Dolu, Sebat, Lunapark, Canfeza, Gözüpek ve Ege Terapisi.

En sade, en bilindik duyguları bitkilerin kimyasal formülleriyle harekete geçiren çayların derlendiği Hisli Harmanlar’la cesarete, kararlılığa, sebata, sükunete, heyecana sahip olacaksınız.

İnsana ve doğaya iyi gelmek amacıyla lezzetli çaylar üreten Lazika’nın Hisli Harmanlar serisi de dahil tüm ambalajlarında çevre dostu çözümler kullanılıyor ve doğada çözülebilen PLA bazlı 18 adet piramit poşetlerde geliyor. 

Amber, funda, papatya ve şeker otuyla Lunapark’ta eğlenmek; murt yaprağı, siyah çay, tarhun ve aspir ile Sebat etmek; hatmi çiçekleri, tarhun, gül yaprağı, böğürtlen kökü, portakal kabuğu, incir aromalı Maşuka ile güçlenmek; tarhun, böğürtlen kökü, pancar, kuşburnu, çoban çökerten ve siyah çayla Delidolu yaşamak; hatmi çiçekleri, lavanta, karabaş otu, ıhlamur, limon otu ve limon kabuğuyla Ege esintisi yaşamak; papatya, funda, kakule, barut ağacı kabuğu ve lazika elma çayından oluşan Sekine ile sakinleşmek; yeşil çay, avokado yaprağı, mersin yaprağı, kuşburnu, hibiskus ve şeker otuyla Canfeza ile enerji saçmak Hisli Harman severler için mümkün.