Bonna, yepyeni ürün kategoriyle Hostech by Tusid Fuarı’nda

Bonna, yepyeni ürün kategoriyle Hostech by Tusid Fuarı’nda

19.09.2023 19:54:24

2014 yılından bugüne Türkiye’nin ilk ve tek HoReCa markası olarak faaliyetlerini sürdüren ve 6 kıtada 100 ülkede otel, restoran ve catering sofralarında şıklık yaratan premium porselen markası Bonna, HoReCa sektörünün en önemli fuarlarından olan Hostech by Tusid’de yerini aldı. 

Bonna, 20-24 Eylül tarihlerinde kapılarını açan Hostech by Tusid Fuarı’nda yepyeni ürün kategorilerini sergileyecek.

Dünya HoReCa sektörünün bir araya geldiği Hostech by Tusid Fuarı’nda, 1. Hall C10 no’lu stantta yerini alan Bonna, fuarda yeni kategorilerinin lansmanını yapacak. Bonna’nın yeni ürünlerinin yanı sıra inovatif, yenilikçi ve sıra dışı yeni tüm tasarımlarının görülebileceği fuara dünyanın her yerinden büyük otel ve restoran zincirleri eşlik edecek. Sektöre öncülük eden fuar, kurumsal satın alma profesyonellerinin yanında yeni işletme sahibi olacaklar ve işletmesini yenileyecek tüm yatırımcıları ağırlayacak.

Otel, restoran, gastronomi ve mutfak ekipmanları alanında Türkiye’nin en büyük Avrupa’nın ikinci büyük fuarı olan Hostech by Tusid (Uluslararası Otel, Restoran, Kafe, Pastane Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı), hazırlık ekipmanlarından pişiricilere, servis ve soğutma ekipmanlarından, bulaşıkhaneye birçok üreticinin ihtiyaç duyacağı her türlü ürünü ziyaretçilerine sunuyor.