Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Beko Expert Chef® güvenli yemek pişirme deneyimi sunuyor

Beko Expert Chef® güvenli yemek pişirme deneyimi sunuyor

28.11.2022 13:16:28

Lider ev teknolojileri markası Beko, düdüklü tencerede yemek yapmayı seven kullanıcılarını Beko Expert Chef® çok amaçlı pişirici ile buluşturuyor. Özel sensörleri sayesinde güvenli pişirme deneyimi sunan Beko Expert Chef®, 10 farklı otomatik yemek programı ile sebze, et, balık, baklagiller, pilav ve reçel gibi birçok yemeği hazırlamayı pratik hale getiriyor.

Beko, kolay kullanımı ve güvenlik özellikleri ile öne çıkan yeni nesil düdüklü tencere Beko Expert Chef® çok amaçlı pişirici ile 10 farklı otomatik yemek programını tek bir üründe sunuyor.

Özel güvenlik sensörleri ile pişirme süresince sıcaklık ve basıncı kontrol altında tutarak basınç artışı ve patlama riskini ortadan kaldıran Beko Expert Chef® MC 5046 I, ön tanımlı programları ile ideal pişirme sağlıyor.

Farklı pişirme ayarları ile geleneksel tencere yemeklerinden, sağlıklı tariflere kadar birçok yemek çeşidini tek bir tencerede hazırlamanıza imkan tanıyan Beko Expert Chef®’in 10 pişirme programı bulunuyor. Beko Expert Chef®’te; düdüklü et/tavuk, düdüklü baklagiller, tandır, yahni/tencere yemeği, sote, kısık ateşte yavaş pişirme, buharda pilav, yoğurt, reçel ve poşe programı bulunuyor.