Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Kadıköy’de eşsiz bir lezzet deneyimi: Zeytin Bostancı

Kadıköy’de eşsiz bir lezzet deneyimi: Zeytin Bostancı

19.03.2024 16:52:31

İstanbul’da Anadolu Yakası’nın kalbi Kadıköy’de yer alan Zeytin Bostancı, kişiselleştirilmiş ve ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile gastronomi dünyasında fark yaratıyor. 

Lokal mutfakların seçilmiş lezzetlerini yeniden yorumlayan Zeytin Bostancı, Anadolu yakasının önemli gastronomik çekim merkezlerinden biri olmayı başardı. Türk mutfağının özgün tatlarına da menüsünde yer veren Zeytin Bostancı, geniş ve iyi planlanmış salonuyla, arkadaş buluşmalarından profesyonel iş yemeklerine kadar farklı ihtiyaçlara cevap verebiliyor. 

Lezzetteki sırları: Doğal ve lokal ürün tedariği 

Güçlü bir mutfak kadrosuna sahip olan Zeytin Bostancı’da Türk mutfağının klasik yemekleri ait olduğu bölgelerle yarışır lezzette. Malzeme tedariğinde, lezzeti ve doğallığı önceleyen bir satın alma felsefesi benimseyen restoran yönetimi, hijyen standartlarına uygun üretim yapan lokal tedarikçilerle çalışmayı tercih ediyor. Bu sayede restoranın menüsündeki yemekler, ait oldukları bölgelerdeki benzerleriyle lezzette yarışırken, mutfak ekibinin modern sunumlarıyla da bir adım öne geçmeyi başarıyor.  

Restoran, bar ve lounge konseptinde hizmet veren Zeytin Bostancı, haftanın 7 günü 12.00-02.00 saatleri arasında misafirlerini ağırlıyor.