Terra Pizza Ankara'daki ilk şubesini açtı!

Terra Pizza Ankara'daki ilk şubesini açtı!

25.06.2021 12:49:04

“Gel Beraber Olsun” sloganıyla pizzaseverleri bir pizzanın etrafında buluşmaya davet eden Türkiye'nin zincir pizza restoranlarından Terra Pizza, lezzet dolu menüsüyle ilk kez Ankaralılar ile buluşuyor. Lezzeti, kalitesi ve hizmet anlayışıyla Türkiye çapında pizzaseverlere hitap eden Terra Pizza, her zamankinden daha farklı bir konsept ile ANKAmall AVM'de enfes lezzetleri ve yeni şubesiyle fark yaratma iddiasında.

Türkiye'nin büyük pizza zincirlerinden biri olarak, 120’yi aşkın şubesinde misafirlerini ağırlayan Terra Pizza, restoranlarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Türkiye’deki pizzaseverleri birçok ilkle tanıştıran Terra Pizza, lokal tatların yer aldığı menüsünü Ankaralılar ile buluşturmak üzere, Ankara'daki  ilk şubesini ANKAmall AVM'de açtı. Alışılagelmiş Terra Pizza restoranlarından daha farklı bir konsept ile ilerleyen yeni restoran, Ankaralı pizzaseverlerin kalbini fethedecek.

Keyifli anların lezzet ortağı Terra Pizza, Ankara'daki ilk şubesinde sadeleştirilmiş menüsü, pizza servisi ve önerisi, restoran dizaynı, şeffaf mutfağı ve yeni tabelasıyla farklı konsept anlayışını lezzet tutkunlarına sunuyor. Ankaralı misafirlerin damak tatlarına uygun olarak pizzaların üzerine soslar (ketçap, mayonez, acı sos, ranch vb.) sıkılması tavsiye ediliyor. Ankaralı pizzaseverler aradıkları eşsiz lezzetleri ANKAmall'daki Terra Pizza şubesinde buluyor.

Terra Pizza’nın Ankara'daki ilk restoranı iç dizaynı ile de dikkatleri çekiyor. Terra Pizza'nın taptaze lezzetlerini tercih eden misafirler hem restoranın içini hem de AVM'nin ortak alanını kullanabiliyorlar. Hijyen anlayışını şeffaf bir şekilde paylaşan Terra Pizza'da pizzaların yapımı misafirler tarafından, mutfak ve salon arasındaki cam paravan sayesinde görülebiliyor. Yeni tabelası ve tamamen farklı konseptiyle Terra Pizza, Ankara'nın en iyi AVM'lerinden biri olan ANKAmall'da bulunan ilk şubesiyle lezzet tutkunlarının yüzünü güldürmeyi sürdürüyor.