Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Novikov İstanbul deniz ürünleri menüsüyle dikkat çekiyor

Novikov İstanbul deniz ürünleri menüsüyle dikkat çekiyor

12.07.2023 23:32:24

Yenilikçi Asya ve İtalyan mutfaklarının tüm lezzetlerini Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’daki restoranında misafirlerinin beğenisine sunan Novikov İstanbul, yaz menüsündeki lezzetli deniz ürünleri ile dikkat çekiyor. Otantik ‘market’ konsepti ile hizmet veren Novikov İstanbul’da şefler tarafından özenle seçilen en taze deniz ürünleri bu markette konukların beğenisine sunulup onların istek ve arzuları doğrultusunda özenle hazırlanıyor.

Birbirinden leziz yemeklerine manzarasıyla İstanbul Boğazı’nın masmavi sularının eşlik ettiği Novikov İstanbul, son derece şık bir atmosferde İtalyan, Asya ve Akdeniz mutfaklarının incelikli füzyonunu sunarak, misafirlerini eşsiz bir gastronomi deneyimine davet ediyor. Asya ve İtalyan mutfağını bir araya getiren yaratıcı menüsü ve samimi atmosferiyle misafirleri için benzersiz bir deneyim sunan restoranın otantik “market” konsepti, gelen herkesin uğrak noktası olmaya devam ediyor. Şeflerin sezonlarına uygun, günlük olarak seçtikleri taze balıklar da bu markette misafirlerin beğenisine sunuluyor ve istedikleri şekilde pişirilerek tabaklarına ulaşıyor. Ünlü Novikov şeflerinin deneyimleriyle mükemmelleşmiş tarifleri, en kaliteli mevsimsel ürünlerle bir araya getirerek hazırlanan tabakları misafirlerine sunan restoran, bu lezzet farkını da özel bir ana dönüştürmeyi hedefliyor. 

Novikov İstanbul’un açık mutfak konseptinin ön bölümünde yer alan taze sebze meyveler, dünyanın farklı bölgelerinden gelen kırmızı kabuklu karidesten, Alaska yengeç bacağına kadar akla gelebilecek her türlü deniz ürünü ile birlikte sunuluyor. Günlük pişirilen Pekin Ördeği’nin girişte sergilendiği restoranda, gelen tüm misafirler marketi gezerek ürünleri görebiliyor, seçebiliyor ve pişirme tercihlerini belirtebiliyorlar.

Taze suşi tabakları ve Pan-Asya lezzetleri

Şehrin içinde bir vaha gibi dizayn edilen Novikov İstanbul hem iç hem dış mekânda şık bir ambiyans ve nefes kesen bir İstanbul Boğazı manzarası da sunuyor. Novikov İstanbul’da, vazgeçilmez İtalyan ve Akdeniz spesiyallerinin yanı sıra, taze suşi tabakları ve Pan-Asya lezzetlerinin de yer aldığı seçkin bir menü de misafirlerini bekliyor. 

Restoran, modern dizaynı ve sofistike atmosferiyle şirket etkinlikleri gibi büyük gruplar, çiftler için romantik, samimi atmosferde yemekler veya büyük aile/arkadaş kutlama toplantıları için de uygun bir mekân olarak ön plana çıkıyor. Özel günleri, iş toplantılarını veya arkadaşlarla keyifli akşam yemeklerini restoranın seçkin atmosferinde unutulmaz bir şölene dönüştürmek mümkün. Boğaz manzarasının büyüsüyle birleşen bu benzersiz deneyimi yaşamak isteyenlere Novikov İstanbul'un kapıları her daim açık…