Gizia Brasserie üçüncü şubesini Galataport’ta açtı

Gizia Brasserie üçüncü şubesini Galataport’ta açtı

16.11.2022 12:19:06

Türk modasına verdiği yön kadar, farklı lokasyonlarda açtığı Brasserie’ler ile yeme içme sektöründe de dikkat çeken Gizia Brasserie, İstanbul içindeki 3. şubesini Galataport’ta açtı.

Tarihi yarımada’nın en güzel noktasından boğazı kucaklayan görkemli yapısıyla son dönemde İstanbul’un en gözde noktalarından olan Galataport’ta Gizia binası içerisinde hizmet veren Gizia Brasserie, konumu ve tarihsel dokuyu göz önünde bulundurarak tasarladığı menüsüyle misafirlerini ağırlıyor. 

Gizia Brasserie’nin özel menüsü her yaştan, her millletten misafirlerin konforu ve damak tadı düşünülerek özenle hazırlanıyor.

Dünya mutfağının seçkin örneklerinin yer aldığı menüde, uzak doğu mutfağından beş baharatlı pekin ördeği ve çin mantısı, İtalyan mutfağından taze, el yapımı makarna çeşitleri ve odun ateşinde pizzalar, Fransız mutfağından Cafe De Paris, Steak Tartar ve profiterol gibi sevilen lezzetler bulunuyor. 

Türk mutfağının birbirinden özel lezzetleri de Gizia Brasserie’nin zengin menüsünde yer alıyor. Arpa şehriyeli kuzu incik konfi ve patlıcanlı yoğurtlu kebap Gizia Brasserie’nin en beğenilen Türk lezzetleri olarak misafirlerin damak tadı için sunuluyor. 

Barında imza kokteyllerin yanı sıra özel bir şarap serisinin de bulunduğu Gizia Brasserie’de her saat sunulan farklı müzikler, yemek ve içeceklere eşlik ediyor. 

09:30'da kahvaltı servisiyle güne başlayan Gizia Brasserie Galataport gece 01.00’e kadar hizmet veriyor.