Divan yeni yılın ritmini yakalıyor!

Divan yeni yılın ritmini yakalıyor!

10.12.2022 11:36:40

Divan Grubu’nun, “Yeni bir yıl yeni bir ritim” temalı yılbaşı koleksiyonuyla klasik, caz, fasıl, Latin, pop ve rock müzik türlerinin ortaya çıkardığı duygulardan ilham alarak tasarladığı benzersiz hediye sepetleri; otel ve restoranlarında yeni yılın lezzet ritmini keşfettirecek menüleriyle herkesi hayatın harmonisini yakalamaya davet ediyor. 

Divan; “Yeni bir yıl yeni bir ritim” temalı özel koleksiyonu ve yeni yıl programı ile 2023 yılına sevdikleri ile birlikte girmek isteyen misafirlerini bekliyor.

Benzersiz hediye sepetleri Divan Pastaneleri’nde 

Divan Pastaneleri, tıpkı ilk kez duyulduğunda yeni duygular hissettiren bir şarkı gibi yeni yılın da yaşattığı hisleri; klasik, caz, fasıl, Latin, pop ve rock müzik türleri ile birleştirdiği benzersiz yeni yıl hediye sepetlerine yansıtıyor. Yılbaşı’nda sevdiklerini mutlu etmek isteyenler için hediye arayışında olanlara Yeni Yılın Klasik Ritmi, Yeni Yılın Caz Ritmi, Yeni Yılın Fasıl Ritmi, Yeni Yılın Latin Ritmi, Yeni Yılın Pop Ritmi ve Yeni Yılın Rock Ritmi birbirinden şık ve anlamlı 6 farklı konseptten oluşan bir koleksiyon sunuyor. 

Yeni yılın lezzet ve eğlence ritmi Divan’da 

Divan Grubu, yeni yılın lezzet ve eğlence ritmini, otel, restoran ya da evde sevdikleri ile keşfedecekler için de vazgeçilmez lezzetlerin yer aldığı menüler hazırladı. Divan şeflerinin özenle hazırladığı yılbaşı menüleri 21 -31 Aralık tarihleri arasında ve yılbaşı gecesi Divan otel ve restoranlarında misafirlerle buluşacak. Divan’ın lezzet şöleni yaşatan enfes yılbaşı hindisi; ciğerli iç pilav, kestane şekeri, Brüksel lahanası, brokoli, mısır, kırmızı lahana, yaban mersini sosu ve gravy sos eşliğinde damaklarda iz bırakıyor. 

Divan, yeni yılın lezzet ve eğlence ritmini sevdikleriyle beraber keşfetmek isteyenlere unutulmaz bir gece yaşatacak.