Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Baylan 99 yıldır Cumhuriyet’i kutluyor!

Baylan 99 yıldır Cumhuriyet’i kutluyor!

25.10.2022 10:52:52

İstanbul’un Baylan’ı; Kadıköy, Bebek ve Galataport şubeleriyle Cumhuriyet Bayramı’nı tüm coşkusuyla yaşıyor. Lezzeti yarım asırdır değişmeyen, dünyaca meşhur klasikleri, 1923’e dayanan köklü tarihi ve İstanbul’un en güzel hatıralarıyla Baylan; Kadıköy, Bebek ve Galataport şubelerinde, Cumhuriyet Bayram’ını hediyeler, ikrâmlar ve canlı müzik dinletileri ile kutluyor.

Cumhuriyetle doğan ve cumhuriyetle yaşayan Baylan, neredeyse bir asra dayanan tarihiyle İstanbulluların hem hafızasında hem de damağında yer etmeye devam ediyor. İstanbulluları; ilk espresso, ilk makaron, ilk Sevgililer Günü ve ilk yılbaşı kutlamaları gibi yeniliklerle tanıştıran Baylan, şehrin tüm renklerini kucaklıyor. 

Baylan’dan bayram kutlamasına davet!

Cumhuriyet’in kuruluş idealini 99 yıldır farklı kültürlerin geçmişine sahip çıkarak, bu geçmişi ortak bir geleceğe dönüştürerek taçlandırmayı misyon edinen Baylan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı tüm coşkusuyla Kadıköy, Bebek ve Galataport şubelerinde kutluyor. Özel lezzetlerini ve ustalarının ellerinde tarifi yıllardır değişmeyen çikolatalarını misafirleriyle buluşturmaya hazırlanan Baylan, misafirlerini bayram sevinciyle birlikte özel ikramlar, hediyeler ve müzikle ağırlamaya hazırlanıyor. 29 Ekim’de Baylan Bebek mağazasında canlı müzik dinletisi kutlamalara eşlik ederken, Galataport mağazasında ise akşam saatlerinde Jazz ezgileri eşliğinde sunulacak müzik ziyafeti misafirlere unutulmaz anlar yaşatacak.

“Cumhuriyetle doğmuşum, Cumhuriyetle yaşıyorum” diyen Baylan,  99 yıldır olduğu gibi bu Cumhuriyet Bayramı’nı da en güzel şekilde kutlamak için herkesi Kadıköy, Bebek ve Galataport şubelerine davet ediyor. Kurulduğu günden bu yana aralıksız hizmet vermeye devam eden veyaşayan en eski pastane olanBaylan, İstanbul’un gelenekselleşmiş lezzetlerini hiç bozmadan korumaya devam ediyor ve İstanbul’un yemek, yaşam, edebiyat ve kent kültüründeki izleri gelecek nesillere aktarıyor.