NG Phaselis Bay Otel, 1,5 milyar TL’lik yatırımla hayata geçti

26.05.2021 10:28:52

NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, 1,5 milyar TL’lik yatırımla hayata geçirdikleri NG Phaselis Bay Otel’i yaptığı basın toplantısıyla tanıttı. Turizmde 1.200 kişiye yeni iş imkanı sağladıklarını belirten Erkan Güral, ‘’Biz burada otelden daha çok yeni bir hizmet anlayışı, yeni bir konsept hayata geçiriyoruz. Misafirlerimizi ruhen ve bedenen şımartmak istiyoruz. Dileyen misafirlerimizi özel jet ile alıp otelimizde en iyi şekilde ağırladıktan sonra evlerine bırakacağız" dedi.

Antalya Kemer Göynük’te konumlanan NG Phaselis Bay Oteli’nin tanıtım toplantısında konuşan NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, “Turizm sektöründe 4’üncü otelimizi hayata geçirmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Otel bölgedeki 3 eşsiz koydan birinde yer alıyor. NG Ailesi olarak girdiğimiz hemen her sektörde zoru başarma ve iddialı olanı yapma hedefimiz var. Antalya’daki turizm yatırımımızda da bu heyecan ve bu hedefle yola çıktık. Projeyi geliştirmeden önce aylarca üzerinde düşündük. Çalışmalarımız tam 18 ay sürdü” dedi.

Erkan Güral: “Dileyen misafirlerimizi özel jetle evlerinden alacağız”

Turizm sektörüne farklı bir dinamizm getirmek amacıyla NG Phaselis Bay Otel’ini hayata geçirdiklerini söyleyen Erkan Güral, “NG Phaselis Bay Otel’de aslında biz turizm sektörüne farklı bir boyut, farklı bir soluk getirmek için kolları sıvadık. Biz burada bir otel inşa etmedik. Daha çok yeni bir hizmet anlayışı, yeni bir konseptle hem ruhen hem bedenen misafirlerimizi şımartmak istedik. Dileyen misafirlerimizi helikopter ve ya özel jetle alıp otelimizde en iyi şekilde ağırladıktan sonra evlerine bırakacağız’’ dedi.