DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort sezonu açıyor!

DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort sezonu açıyor!

3.04.2023 12:01:33

7 Nisan tarihinde kapılarını açacak olan DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort, ultra her şey dahil konseptiyle, Torba koyunda huzurlu, sakin ve ayrıcalıklı bir tatil deneyimini seçen misafirlerini yemyeşil doğasında ağırlayacak.

2022 yılı Uluslararası Seyahat Ödülleri’nde “Best Family Beach Resort Ödülü” ünvanıyla DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort; hizmet anlayışı, mavi bayraklı özel plajı ve geniş yemyeşil alanları ile yine tatil deneyimleri sunacağı bir sezon açılışına hazırlanıyor.

Bodrum’un güzel koylarından Torba’da yer alan DoubleTree By Hilton Bodrum Işıl Club Resort bahçe ve deniz manzaralı aile odalarıyla tüm çocuklu aileler için tatil yaparken konfor ve huzuru da bir arada sunuyor. Aileler daha büyük konaklama alanlarına ihtiyaç duyduklarında bağlantılı aile odaları ve aile villalarında da ayrıca konaklama ihtiyacı sunabiliyor.

Tüm sezon boyunca hem çocuklar hem de yetişkinler için hazırlanmış özel etkinliklere ve atölyelere de ev sahipliği yapacak olan DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort, muhteşem lezzetlerin eşlik ettiği güçlü mutfağı, İtalyan mutfağında Poco ve iskele üzerinde sonsuz maviliğin manzarasındaki balık restoranı Skorpina ile otellerdeki A la Carte Restoran deneyimine farklı bir soluk getiriyor.

Kokteylleri, müzikleri ve gün batımındaki atmosferiyle artık Bodrum klasiği haline gelen Sunset Bar’da bu sezonda da Bodrum’un vazgeçilmez adresi olmaya devam edecek. Ayrıca tatiliniz esnasında Spa Soul ile kendinizi şımartarak size iyi hissettirecek özel masaj ve bakımlarla bu yaz DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort ‘de çok özel bir deneyim sunacak.