Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Yiber; hijyen ürünlerindeki güvenilir mühür

Yiber; hijyen ürünlerindeki güvenilir mühür

24.10.2021 16:09:07

Hijyen ve ıslak hacim ekipmanları alanında geliştirdiği tasarımlarını en son teknolojiyle kendi tesislerinde üreten Yiber, Yibtech HACCP/Hijyen Çözümleri ile dünyanın dört bir köşesinde tanınıyor. 

Yiber, 36 senelik tecrübesiyle Yibtech Hijyen/HACCP Çözümleri markasıyla sektöründe lider üreticilerden biri olarak tanınıyor. Dünyanın farklı noktalarında birçok önemli projede tercih edilen firma, teknolojik altyapısını sürekli güncelleyerek uzun ömürlü ürünler üretmek vizyonuyla çalışmalarını yürütüyor. 

Yerli üretim, en iyi ithal markalar 

Yiber ve Yibtech HACCP, endüstriyel mutfak, gıda üretimi ve turizm sektörlerinde uluslararası kalite standartlarına uygun bir şekilde dezenfektan dispanserleri, sanitasyon hatları, personel için hijyenik geçiş sistemleri, hava duşları, eviyeler, sinek öldürme cihazları üretimi gerçekleştiriyor. Yibtech HACCP ürünleri, Yiber’in 3 bin metrekarelik tesisinde üretiliyor ve üretim kapasitesi her geçen sene daha da büyüyor. 

Firma Yibtech HACCP üretimi dışında, Avrupa’nın alanlarında en büyük iki firması olan ve geçtiğimiz sene içerisinde “Dünyanın En İyi Otel Tipi Saç Kurutma Makinası” ödülünü almaya hak kazanan İsviçre menşeili Valera Hospitality Hair Dryers ve İspanyol ıslak hacim ürünleri üreticisi Mediclinics Washroom Solutions markalarının resmi Türkiye distribütörlüğünü de sürdürüyor. 

Özelleştirilmiş çözümler sunuyor 

Yiber, müşteri ihtiyaçlarını en efektif şekilde analiz ederek onları yönlendirebilen ve özelleştirilmiş çözümler üreterek satış ekibiyle etkili çözümler sunuyor. Başta Türkiye olmak üzere, dünyanın dört bir köşesinde Yibtech HACCP/Hijyen Çözümleri ve CIZZZ Sinek Öldürme cihazlarının önemli bir marka haline gelmesi, firmanın işini ne kadar ciddiye aldığının en güzel örneklerinden…