İnoksan A1
BONNA A2
Öztiryakiler
Kapp Mutfak’tan pandemiye uygun çözümler

Kapp Mutfak’tan pandemiye uygun çözümler

5.09.2021 22:26:05

Patentli teknoloji ve doğa dostu ürünleriyle dünya çapında tanınan Kapp Mutfak ve Madeni Eşya, hazırlık, servis, açık büfe, restoran, set üstü makinalar gibi farklı ürün gruplarında sektör profesyonellerine hizmet veriyor. Firma fuardaki standında set üstü ürünlerinin yanında özellikle açık büfe ve sunum gruplarındaki yeni modellerini sergiliyor. 

Kapp Mutfak, 1977’den beri profesyonel mutfaklara hizmet veren, piyasanın ihtiyaçlarını takip ederek bu doğrultuda ürün gamını geliştiren sektörün öncü firmalarından. Sadece Türkiye’de değil dünya çapında şeflerin tercih ettiği markalar arasında ilk sıralarda yer alan Kapp patentli teknolojileriyle mutfaklarda rakiplerinden ayrı bir yerde konumlanıyor. 

Firmanın ana üretim grubu olan paslanmaz çelik ve plastik türevlerinden üretilen set üstü ekipmanların dışında hem tüketicilerin talepleri doğrultusunda hem de şeflerin danışmanlığıyla her yıl ürün grupları genişletiliyor. Bu sayede şefler aradıkları tüm ürünleri Kapp çatısı altında bulabilirken ürün grupları da güncel tutuluyor. 

Yarısından fazlası ihraç ürün 

Bugün dünyada 70’in üzerinde ülkede ve Türkiye’nin tüm şehirlerinde her ölçekte mutfağa hitap eden Kapp, hazırlık, servis, açık büfe, restoran, set üstü makinalar gibi mutfakların olmazsa olmaz ürün gruplarında sektör profesyonellerine hizmet veriyor. Üretiminin yüzde 60’ından fazlasını ihraç eden firma, dünya mutfaklarında Türk markasını başarıyla temsil ediyor. 

Pandemiye uygun çözümler de fuarda 

2021 Hostech by TUSİD fuarında firma, set üstü ürünlerinin yanında özellikle açık büfe ve sunum gruplarında yeni modellere ağırlık veriyor. Kapp, pandeminin özellikle turizm ve gastronomi alanlarındaki etkilerini en aza indirebilmek için açık büfeler ve sunum gruplarında yeni çözümler ve tasarımlar geliştirdi. 

Bunun yanı sıra yıllardır ürünlerinin en çok önemsediği özelliği olan enerji tasarruflu nitelikleri dolayısıyla doğayla dost olmalarına özen göstermeyi sürdürüyor. İlk günden beri bu konunun önemini bilerek üretim yapıyor. Özellikle son yıllarda tüketicilerin de organik gıdalara ve doğayla dost ürünlere yönelmesiyle Kapp ürünleri muadilleri arasında bir adım daha öne çıkıyor. Firma ülkemizde ve dünyada turizm sektörünü, otellerin ve restoranların gelişmesini, her zaman yeni yatırımlarla ve yaratıcı ürünler geliştirerek destekliyor.