Reklam
GGM
Reklam
Empero tepe orta
Reklam
Öztiryakiler

Yaza özel Portakal parçalı bitter dondurma

18.07.2021 16:21:03

Kahve Dünyası’nın en sevilen dondurma çeşitlerinden biri olan Portakal Parçalı Bitter Dondurma,  portakal parçacıklarının eşsiz bitter çikolata tadıyla bir araya geldiği bu özel lezzetiyle sadece 1-31 Ağustos tarihlerinde tüm Kahve Dünyası mağazalarında!

Kahve Dünyası, her aya özel olarak hazırladığı “Ayın dondurması” konseptiyle dondurma severleri özel dondurma çeşitleriyle buluşturmaya devam ediyor. Ağustos ayını Portakal Parçalı Bitter Dondurma ile karşılayan Kahve Dünyası, “Ayın dondurmaları” arasında en beğenilen lezzetlerden birini daha dondurma severlerle buluşturuyor. Portakalın bitter çikolatayla mükemmel uyumunu damaklara taşıyan Portakal Parçalı Bitter Dondurma, koruyucu ve boya içermiyor.  

Misafirlerini her ay farklı bir lezzette ürettiği dondurmalarla buluşturan Kahve Dünyası’nın Jersey inek sütü, süt kreması, salep, portakal şekerlemesi ve bitter çikolatayla hayat bulan Portakal Parçalı Bitter Dondurması,  endüstriyel üretimden uzak yöntemlerle üretiliyor. 

Kahve Dünyası mağazalarında dileyenler için kup veya külahta servis edilen dondurmalar, dondurma keyfine diledikleri yerde devam etmek isteyenler için özel paketleme yöntemi sayesinde bir buçuk saate kadar erimeden muhafaza edilebiliyor. Kahve Dünyası’nın birbirinden lezzetli dondurmaları eve servis hizmeti veren mobil uygulamalarda da paketli ve kiloluk seçenekleri ile satışa sunuluyor.  

Image
Erica Walker
Blogger | Mobile Application Developer

The result is that one of the most protected people on the planet has caught a disease that has cured more than 1 million people worldwide, more than 200,000 of them in the United States.

PREVIOS POST
Travel’s Green Revolution Remains a Work in Progress
NEXT POST
Japan to ease entry restrictions for all countries