Sonbaharın rengini belirleyen içecek yeniden Starbucks’ta

Sonbaharın rengini belirleyen içecek yeniden Starbucks’ta

8.09.2023 18:34:34

Sonbahara girdiğimiz bu günlerde Starbucks, sonbahar sezonuna 7 Eylül’de geçtiğini duyurdu. Bu kapsamda ikonik lezzetlerini kahve tutkunlarıyla yeniden buluşturmaya hazırlanan kahve markası, sonbahar temasını turuncu olarak belirleyerek mağazalarını bu rengi taşıyan yeni ürünleriyle süsleyecek.

Sonbahara girdiğimiz şu günlerde, ceketler askılara yerleştirilirken sonbahara özgü kahveler de raflardaki yerini tekrar alıyor. 7 Eylül itibarıyla sonbahar sezonuna başladığını duyuran Starbucks, Pumpkin Spice Latte içecek ailesi gibi ikonik lezzetlerini kahve tutkunlarıyla yeniden buluşturmaya hazırlanıyor. Starbucks’ın ikonik lezzetinin sonbaharın rengini turuncuya boyamasının yanı sıra, mağazalarını bu rengi taşıyan yeni içecek, kupa ve termoslarını da misafirlerinin beğenisine sundu.

Sonbaharın temasını turuncu olarak belirledi

Starbucks, espresso ve sütü , bal kabağı ve geleneksel baharat karışımıyla birleştirdiği Pumpkin Spice Latte’yi 20. yılına özgün bir şekilde, sıcak veya buzlu, Cold Brew veya Frappuccino seçenekleriyle kahveseverlerle buluşturacak. Serin günlerin favorisi haline gelen Salted Maple & Caramel Latte ve dönem çekirdek kahvesi Autumn Blend’i de yeniden misafirlerinin beğenisine sundu. Sonbaharın öne çıkan lezzetlerinden Chai Tea isimli siyah çay ailesinin vanilya aromalı ve yulaf karışımlı yeni içeceklerini de tanıttı. 

Starbucks Chai Tea ailesinden Iced Chai Tea Latte with Vanilla Cream, yumuşak ve kremamsı dokuya sahip Vanilla Sweet Cream Cold Foam ile birleştirilerek yapılıyor. Iced Chai Tea Oat Latte’de ise kakule, tarçın, karabiber ve anason katılmış kremamsı yulaf içeceği ile harmanlanıyor.