Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Porland’ın fonksiyonel ve şık saklama kaplarıyla mutfakta düzeni yakalayın

Porland’ın fonksiyonel ve şık saklama kaplarıyla mutfakta düzeni yakalayın

13.09.2023 23:57:57

Estetik ve zarafetin buluşma noktası Porland, Boro ve Heart saklama kapları ile mutfakta stil ve pratikliği bir araya getiriyor.

Düzeni ve pratikliği bir arada sunan Porland, farklı çeşit ve boyutlardaki saklama kapları ile mutfaklarınıza düzen getiriyor. Mutfak malzemelerinizi düzenli tutmanızı sağlayan Porland, aynı zamanda hem şık hem işlevsel tercihlerle mutfaktaki düzeninize stil katıyor.

Şıklık ile fonksiyonellik bir arada

Porland Boro Vakumlu Saklama Kapları zarif tasarımları ve farklı boyutlarda seçenekleri ile her tarza uyum sağlayabiliyor. 1000, 1650, 450, 700, 1300, 2000, 500 ve 900 cc olarak farklı boyutlardaki alternatifleriyle her türlü yiyeceği taze ve düzenli bir şekilde saklamayı sağlayan Boro Saklama Kapları; şık ve şeffaf tasarımı sayesinde kolay kullanım sunarken, vakumlu kapağı ile yiyeceklerinizi uzun süre taze tutmanıza da yardımcı oluyor. Özellikle bakliyatlar, baharatlar ve unları saklamak için ideal olan Boro Saklama Kapları, aynı zamanda mutfak dekorasyonunuza modern bir dokunuş katıyor.

Cam tasarımdan oluşan Porland Heart Saklama Kabı ise, kalpli ve vakumlu kapağı ile tıpkı ismi gibi romantik bir atmosfer yaratıyor. 2900, 3700, 4800, 1200, 650, 900 ve 270 cc boyut alternatifleriyle her ihtiyaca uygun olan Heart Saklama Kapları; sıcacık kurabiyelerden mis gibi kokan kahveye kadar her türlü ürünü saklamak için harika bir seçenek sunuyor. Hem göz zevkinize hem de ihtiyaçlarınıza hitap eden bu özel tasarım, mutfaklarınızın vazgeçilmezi olacak.