Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Porland’dan yaza özel rengarenk sofralar

Porland’dan yaza özel rengarenk sofralar

13.06.2022 21:04:38

Dört gözle beklenen yazın gelmesiyle, evlerimize ve sofralarımıza da renk ve coşku geldi.  Porland, yazı yaz yapan, masa başında uzun sohbetlere bol kahkahalara eşlik edecek yaza özel koleksiyonlarını indirim fırsatlarıyla sunuyor. Yaz fırsatları Porland mağazalarında sunum severleri bekliyor.

Porland, estetik ve zarafeti, şıklığın çarpıcı detaylarıyla birleştiren indirimli koleksiyonları ile yaz sofralarında rengarenk rüzgarlar estirmeye hazırlanıyor. Doğa, deniz ve yaz temalı Marin Blue, Botanical, Exotic, Africa, Cosmos, Green serileriyle yazın sıcak enerjisini yaşam alanlarına taşıyor.

Denizin ferahlığını sofranızda hissedin

Denizin ve deniz canlılarının ritminden esinlenerek tasarlanan Porland’ın Marin Blue koleksiyonu, sofralara huzuru ve canlılığı getiriyor. Ahtapot, yengeç, deniz anası, istakoz ve balıkların uyumu farklı desenlerle hayat bulurken, mavinin rahatlatan tonu yaşam alanınıza ferahlık katıyor. Kırlardaki yabani çiçeklerin bir araya gelmesiyle oluşan zarif desenler, Porland’ın en yeni formundaki tabaklarında hayat buluyor. Botanical koleksiyonunda yer alan menekşe, lavanta, kelebek gibi desenler, sofralarınızda adeta bir doğa şöleni yaşatıyor.

Yıldızlar, samanyolu, güneş gibi tüm gök cisimleri ve gökyüzü olaylarından etkilenerek tasarlanan Cosmos, 6 farklı desen ve renk, sır üstü baskılama tekniği ile zamansızlığı sofralara taşıyor.