Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
GODIVA bayram koleksiyonu ile mutluluğu paylaşın!

GODIVA bayram koleksiyonu ile mutluluğu paylaşın!

9.06.2022 12:45:22

1926’dan beri premium çikolata deneyimi sunan GODIVA, lezzetlerini bir araya getirdiği Bayram Koleksiyonunu hazırladı. Gökyüzünde yıldızların arasından bütün görkemiyle parıldayan ayın dönümünden ve bayram kutlamalarının coşkuyla yaşandığı farklı coğrafyaların etnik desenlerinden ilham alınarak tasarlanan 2022 Bayram Koleksiyonu, sevdiklerinizle bir araya geleceğiniz en mutlu anlara eşlik etmeyi bekliyor.

GODIVA, Bayram Koleksiyonu ile lezzetlerini şık sunumlarla buluşturuyor. Özenle hazırlanmış GODIVA Bayram Koleksiyonu seçkisinde ikonik Belçika çikolataları, gökyüzünde bütün görkemiyle parıldayan ayın dönümlerinden ilham alınarak tasarlanan özel ambalajlarda sunularak bayram kutlamalarının en tatlı eşlikçisi oluyor.  

Farklı ve eşsiz hediye seçenekleri arayan çikolata severlerin favorisi olan GODIVA, bayramın neşesini, lezzetini ve heyecanını yakalayan zengin çikolata çeşitleriyle dikkat çekiyor. GODIVA Bayram Koleksiyonu’nda öne çıkan hediye seçenekleri arasında ikonik Gold kutusundaki Belçika pralinleri, geleneksel madlen çikolatalar, çay veya kahve molalarının en leziz eşlikçisi napsler bulunuyor.