Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Ekici'den Mavi Küflü Peynirli Krem

Ekici'den Mavi Küflü Peynirli Krem

25.12.2022 13:51:29

Ekici “Speciality” serisinin yeni üyesi Mavi Küflü Peynirli Krem aromatik lezzeti ile davet sofralarında yerini alacak. Bu özel aroma ile hazırlanan nefis kanepeler, sandviçler ve soslar yılbaşı sofralarına lezzet katacak.

60 yılı aşkın bir süredir Türk tüketicisinin damak tadına uygun peynirler üreten Ekici, “Speciality” serisinin yeni üyesi Mavi Küflü Peynirli Krem’i özel lezzet meraklılarının ilgisine sunuyor. Yılbaşı sofralarının vazgeçilmezi olmaya aday Ekici Mavi Küflü Peynirli Krem aromatik lezzeti ve yapılış biçimi ile diğer peynirlerden farklılık göstererek kendine özgü bir lezzete sahip. Raflarda yerini alan Mavi Küflü Peynirli Krem, yüzde yüz inek sütünden dinlendirilerek yapılan sürülebilir formatı ile davet sofralarının da vazgeçilmezi olacak.

Ekici Mavi Küflü Peynirli Krem ile hazırlanan nefis kanepeler, soslar ve sandviçler yılbaşı sofralarına lezzet katacak. Mavi Küflü Peynirli Krem’in tadından Fransız rokforunu alırken aynı zamanda Danimarka’nın Danish Blue’su ile de benzerlik gösteriyor.