Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Bonna, iş ortaklarıyla birlikte şeflerin dünyasını keşfetti!

Bonna, iş ortaklarıyla birlikte şeflerin dünyasını keşfetti!

11.07.2023 11:45:13

Türkiye’nin ilk %100 HoReCa markası Bonna, Mutfak Sanatları Akademisi’nin (MSA) yetenekli şeflerinin liderliğinde çok özel bir workshop’a imza attı.

İş ortaklarını şeflerin dünyasına doğru bir keşfe çıkaran Bonna, bugüne kadar şeflere ihtiyaç duydukları ürünlerin ulaşmasını sağlayan paydaşlarına mutfakta unutulmaz bir deneyim yaşattı. MSA şefleri ile İtalyan lezzetlerinden oluşan bir menü hazırlayan katılımcılar, sunumlarını Bonna’nın birbirinden özgün koleksiyonları eşliğinde yaptı.

2014 yılından bugüne Türkiye’nin ilk ve tek HoReCa markası olarak faaliyetlerini sürdüren ve 6 kıtada 100 ülkede otel, restoran ve catering sofralarında şıklık yaratan premium porselen markası Bonna, paydaşlarının katılımı ile çok özel bir Workshop’a imza attı. Mutfak Sanatları Akademisi’nin (MSA) yetenekli şeflerinin liderliğinde gerçekleşen workshop’ta şeflerin dünyasında bir keşfe çıkan katılımcılar unutulmaz bir deneyim yaşadı. 

Mükemmel yeme içme deneyimi vaadini her geçen gün bir üst noktaya taşıyan Bonna, başarısında en önemli pay sahibi olarak çalışanlarını ve paydaşlarını görüyor. Bugüne kadar şeflerin ihtiyacına uygun ürünleri bilen ve çözümler üreten İstanbul bayilerine ve satış ekibine özel bir workshop düzenleyen marka, iş ortaklarını şeflerin dünyasına doğru bir yolculuğa çıkardı. MSA şeflerinin eşliğinde İtalyan lezzetlerinden oluşan bir menüyü birlikte hazırlayan satış ekibi, tabaklamanın inceliklerini öğrenirken sunumlarını Bonna’nın birbirinden özgün koleksiyonlarıyla yaptı. 

Aynı zamanda Bonna’nın 2023 yılı ilk yarı değerlendirilmesinin yapıldığı etkinliğe eşlik eden Bonna Pazarlama Müdürü Esra Atagün Karaduman, büyük bir aile olarak bir araya gelmekten duydukları mutluluğunu ifade ederken, iş ortaklarına bu keyifli güne katılımları için teşekkürlerini sundu.