Reklam
GGM
Reklam
Empero tepe orta
Reklam
Öztiryakiler
/images/haber/the-populist-te-ozgun-cra_dc6d.jpg

The Populist’te özgün craft tatlar, keyifli anlar

10.07.2021 13:24:04

Şehrin trend adresi The Populist, özgün craft tatlarla eşleşen yepyeni lezzetleriyle güzel havaların tadını çıkarmak isteyen tüm misafirlerini bekliyor. Geniş avlusuyla The Populist, açık havanın özlemini duyan herkesi bu yaz mekana davet ediyor.

 

Şehrin eğlence trendlerine yön veren The Populist, yenilenen menüsü ve keyifli atmosferiyle güzel havaların tadını çıkarmak isteyen misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Tarihi Bomonti Bira Fabrikası’na açılan geniş avlusuyla keyifli anlara ev sahipliği yapan The Populist, yine yaz aylarının tercih edilen mekanlarından...

İyi yemek ve keyifli anlar...

Açık havadan vazgeçmeyen misafirler, güzel havaların gelişiyle birlikte keyifli tadım deneyimlerini bu kez The Populist’in avlusunda açık havayla iç içe gerçekleştiriyor. The Populist’in imza lezzetleri yeni katılan tatlarla genişlemeye devam ediyor. Acı severlerin tercihi Acılı Tavuk Kanatları, iki dilim arası lezzetlerin en yeni ikilisi Tavuk Şinitzel Sando ve Rozbif Reuben Sandviç, kokoreçin yepyeni yorumu Kokoreç Topları, lezzet avcılarının favori lezzetleri arasında öne çıkıyor.

Güzel havada paylaşıldıkça çoğalan keyifli sohbetlerin tatlı sonlarına ise Çikolatalı Kurabiye Sandviç ve Donut Karamel eşlik ediyor. Kendine has konsepti, yenilenen imza lezzetleri ve craft lezzetleri ile The Populist, yaz aylarında da iyi yemek ve keyifli anları bir arada yaşamak isteyenlerin değişmez adresi olmayı hedefliyor.

 

Benzer Haberler

Paket mutfak nedir?

Paket mutfak nedir?

2.06.2021 16:01:49