Taş fırın lezzetler, şehrin en iyi hamburgeri ve özgün tatlar The Populist’te

Taş fırın lezzetler, şehrin en iyi hamburgeri ve özgün tatlar The Populist’te

12.04.2023 16:51:18

İyi yemek ve iyi müzik mottosu ile ilk günden itibaren şehrin vazgeçilmezi olan The Populist, özgün craft tatlar ile eşleşen lezzetleriyle gerçek lezzet tutkunlarını bekliyor.  

Şehrin eğlence trendlerine yön veren The Populist, ikonik lezzetleri ve keyifli atmosferiyle güzel havaların tadını çıkarmak isteyen misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Tarihi Bomonti Bira Fabrikası’nın geniş avlusunda ve Galataport İstanbul ’un eşsiz Boğaz manzarasında keyifli anlara ev sahipliği yapan The Populist, yaz aylarının yine vazgeçilmezi oluyor. 

The Populist’ in güçlü menüsünde yer alan taş fırın lezzetler, iki dilim arasında, tütsülenmiş tatlar, ana yemek ve başlangıçlar iyi yemekten vazgeçmeyenleri bekliyor. Şehrin en iyi burgeri listesinde yer alan Cheeseburger ve Cheddar Peynirli Brisket Sandviç, kokorece bambaşka bir yorum katan Kokoreç Pizetta ve Kokoreç Topları, lezzetiyle mutluluk veren meşe odununda 9 saat pişirilmiş Tütsülenmiş Dana Kaburga The Populist’in vazgeçilmez imza lezzetlerinin en başında geliyor. Craft tatların olmazsa olmaz eşlikçisi patatesin en lezzetli hali Brisket Burgulu Patates Kızartması,  peynir sos ve süzme yoğurt ile benzersiz bir deneyim sunuyor. Güzel havada paylaşıldıkça çoğalan keyifli sohbetlerin tatlı sonlarına ise Çikolatalı Kurabiye Sandviç, Panna Cotta ve Yanık Cheesecake eşlik ediyor. The Populist menüsüne girdiği günden bu yana dikkat çeken lezzetleri arasında yerini alan İspanya’nın sevilen lezzeti Churros, tuzlu karamelli ve chili biberli çikolata sosları ile herkesin beğenisini topluyor. Kendine has konsepti, imza lezzetleri ve ödüllü craft tatları ile The Populist açık havadan vazgeçmeyen misafirlerine eşsiz bir eğlence deneyimi vadediyor. 

Sahiplendiği iyi yemek mottosunu imza lezzetlerine eşlik eden craft tatlar ile zenginleştiren The Populist, yaz aylarında da iyi yemek ve keyifli anları bir arada yaşamak isteyenlerin değişmez adresi olmaya devam ediyor. 

ADRES:

THE POPULIST (Yapı Kredi bomontiada) Birahane Sokak No:1/D Tel: 0212 296 20 34

THE POPULIST (Galataport İstanbul) Kılıçali Paşa Mah. Meclis-i Mebusan Cad. L5 Blok, No: 8/2D Tel: 0212 401 04 56