Tamirane, yeni menüsünde sürpriz lezzetler sunuyor

Tamirane, yeni menüsünde sürpriz lezzetler sunuyor

23.11.2022 12:28:52

Açıldığı günden bu yana, Uniq ve Akasya’daki özgün mekanlarında iyi yemek ve iyi müzikle misafirlerinin ruhunu tamir eden, mevsiminde sebzelerle sıklıkla menüsünü güncelleyen Tamirane’nin yeni menüsünde Dana Yanak & Keşkek, Ciğer Taco gibi dünya mutfağı ile Türk mutfağının sevilen öğelerini bir araya getiren birçok lezzetin yanı sıra vegan lezzetler ve çocuklara özel zengin alternatifler de yer alıyor.

Açıldığı günden bu yana misafirlerine kaliteli, keyifli ve rahat bir eğlence deneyimi sunarken iyi yemek ve iyi müzikle konuklarının ruhlarını tamir eden Tamirane’nin, kış sezonu için özenle hazırladığı yeni menüsünde Son Model Tamirci Burger, Tavuk Schnitzel gibi Tamirane’nin klasikleşen tatlarının yanı sıra hafif acılı aromasıyla iştah açan Midyeli Sanayi Pilavı, ciğerle tacoyu bir araya getiren Tamirane Taco, ciğeri İtalyan mutfağının vazgeçilmezi fettucine ile buluşturan Tamirci Fettucine gibi farklı lezzet alternatifleri yer alıyor. Her zaman mevsim sebzelerini ön planda tutan Tamirane’nin menüsünde son derece besleyici ve doyurucu Vegan Bowl, Meyveli ve Avokadolu salata gibi vegan lezzetleri de bulmak mümkün. 

Tamirane’nin yenilenen menüsünde Somon Gravlax’tan Popcorn Karidese, Cheddar Soslu Fırın Patates’ten Midyeli ve Sebzeli Arancini’ye birçok farklı başlangıç alternatifi deneyimlemek mümkün. 

Mutfağında geleneksellikle modernliği bir araya getiren ve her daim misafirlerine taze ve lezzetli yemekler sunan Tamirane’nin tatlı menüsüne de tadına doyum olmayan, üç çikolatalı Brownie eklendi.

Menüsünü her daim yenileyen ve güncelleyen Tamirane’nin tariflerini özenle hazırladığı Good Mood, Greenma, Arada Kaldım, Gatsby, Felekten Bir Gece gibi isimleriyle bile mutluluk veren yeni kokteylleri de beğeni topluyor. 

Yeni ve farklı lezzetleri tadabileceğiniz, birbirinden renkli, eğlenceli kokteylleri deneyimleyebileceğiniz, pop, caz ve alternatif müziğin öncü isimlerinin canlı performanslarını izleyebileceğiniz Tamirane dünyası misafirlerini bekliyor.