Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
SushiCo'dan renkli kış menüsü

SushiCo'dan renkli kış menüsü

22.11.2022 10:50:16

25 yıldır Uzak Doğu mutfağı severlerin hizmetinde olan SushiCo değişen mevsimlerle birlikte yemeklerini de yeniliyor. Şubelerinde sunduğu seçenekleri Kasım ve Mayıs aylarında değiştiren SushiCo’nun kış menüsü sürprizlerle dolu…

Hayat akıyor, havalar soğuyor, mevsimler değişiyor derken yine kış geldi. Doğanın bize sundukları da farklılaşırken 25 yıldır Uzak Doğu mutfağı tutkunlarının değişmez tercihi SushiCo da menüsüne yenilikler getiriyor. Yemeklerin içeriğindeki malzemelerin çoğunu mevsiminde kullanmaya büyük özen gösteren SushiCo bazı lezzetlerine bahara kadar ‘hoşça kal’ dedi. ‘Merhaba’ diyerek karşıladığı yepyeni yemekler ise menüyü daha da bir canlandırdı, renklendirdi.

Yeni tatlar denemekten çekinmeyen maceracı damaklar için bu kış suşide ‘kale’ de var! Sağlıklı yaşam tutkunlarının yabancı olmadığı bu yeşil bitki bağışıklık sistemini güçlendiriyor, kolesterolü düşürüyor ve kalbe iyi geliyor. SushiCo’nun menüsünde 20’den fazla vejetaryen seçenek olduğunu da hatırlatalım! Japon mutfağının dünyaya armağanı olan ‘ramen’ de yeni menünün favorilerinden. Noodle’a alışık SushiCo severler bu çorba versiyonuna da bayılacak.

SushiCo’nun yeni menüsünde Kore yemekleri dikkat çekiyor. Dizileriyle, müziğiyle ülkemizdeki popülaritesi gittikçe yükselen Kore’nin mutfağı da en az kültürü kadar ilginç. SushiCo’nun her zamanki sihirli dokunuşlarıyla sunulan bu yeni tabaklar SushiCo müdavimlerini heyecanlandıracak.

Tüm şubelerinde aynı standardı sunan SushiCo’larda malzemeler günlük tedarik ediliyor. Hiçbir şey bekletilmiyor. Şubeler her gün sabahın erken saatlerinden itibaren o günün sevkiyatlarını teslim alıyor ve Uzak Doğulu şefler, yemekleri konuklara taze taze sunuyor.

SushiCo ekibinden Uzak Doğu mutfağı tutkunlarına bir mesaj var: “Biliyoruz ki mutluluk paylaşıldıkça artar. Biz de mutlu eden yemeklerimizi sunarak sevdiklerinizle paylaşmanızı istiyoruz."