Monk Bursa'da Uzak Doğu şöleni

Monk Bursa'da Uzak Doğu şöleni

14.08.2023 11:43:46

Asya ve Japon mutfağının benzersiz lezzetlerini misafirleriyle buluşturan Monk Bursa, yaz sıcaklarında ferahlatan salata seçenekleriyle her mevsim eşsiz bir Uzak Doğu şöleni yaşatmaya devam ediyor.

Huzurlu, minimalist ve dingin ortamı ile Nilüfer’in gözde yerleşim yeri Balat’ta konumlanan Monk'ta; Japon mutfağının tadına doyulmaz lezzetleri ile hazırlanan birbirinden taze salatalar bu yazın favorisi olmaya aday.

Yaz sıcaklarında serinleten tatlar denemek isteyenler için; taptaze salatalık ve suriminin eşlik ettiği, ismini mekanın kendisinden alan Monk Salad, et severlerin vazgeçilmezi olacak doyurucu bonfile ve avokadonun eşsiz uyumundan oluşan Niku Salad, tobiko ile lezzetlendirilmiş surimi ve yumuşacık avokadonun birleşimiyle farklılık yaratan Surimi Avocado, mekanın öne çıkan vazgeçilmez lezzetlerinden. Vejeteryanları da unutmayan Monk Bursa ’nın menüsünde deniz yosunu ve Iceberg ile hazırlanarak ağızda taptaze bir his bırakan Wakame Salad’da ön plana çıkıyor.

Monk Bursa’nın ferahlatan lezzetleriyle serin bir yaz günü deneyimi yaşamak için 0516 162 66 65 numaralı telefonu arayarak rezervasyon yaptırmak mümkün.