Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
“Marna Steaks&Kebaps” İstanbul Yeşilyurt’ ta açılıyor

“Marna Steaks&Kebaps” İstanbul Yeşilyurt’ ta açılıyor

5.10.2023 12:38:38

Kebap ve Modern Anadolu mutfağı, kendi besi çiftliklerinden üretilen kırmızı et çeşitliliği, sıcak ve görkemli atmosferi, adeta denizin üstündeki İtalyan esintili dekorasyonu ve deneyimli hizmet kalitesiyle oldukça iddialı “Marna Steaks&Kebaps” İstanbul’ un en nezih lokasyonlarından Yeşilyurt’ ta açılıyor.

Kırmızı et tutkunlarının lezzet noktası olmayı hedefleyen Marna Steaks&Kebaps, özel tatları müdavimleri ile buluşturacak. Geleneksel tatları, eşsiz modern lezzetleri  ve her damak tadına uygun farklı yorumlanmış et  seçeneklerinin yer aldığı menü,  mekanın danışmanları Şef Mehmet Butcher ve Şef Ayvaz Akbacak tarafından özenle hazırlandı. 

Marna Steaks&Kebaps, Gelen konuklara Anadolu’nun her bir mutfağından özenle harmanlanmış lezzetlerden oluşan kırmızı et ağırlıklı bir sofra sunuyor. Yağlı Kara, Trüflü Kebap, Örgü Kebap, Kuzu Kafes gibi imza lezzetlerin yanı sıra Balıkesir’de  ki kendi çiftliklerinde özenle beslenmiş besilerden gelen etlerle   20 gün kuru dinlendirilerek yapılan ve odun ateşinde ızgaralanan Dry Aged ile zengin bir menü sunuyor. Vegan ve Vejetaryen beslenen misafirleri için de çokça seçenek sunabilen Marna Steaks&Kebaps kapılarını gastronomi tutkunlarına sonuna kadar açıyor.

Haftanın her günü saat 12:00 – 02:00 saatleri arasında hizmet verecek olan,   steak çeşitliliği ve modern anlayışla harmanlanmış sunumlarıyla,  aroma coşkulu  kendine özgü mezeleri, müşteriye özel  dekoratif  atmosferi ve hizmet kalitesi ile Yeşilköy’e yepyeni bir soluk getirecek  Marna Steaks&Kebaps, mekana danışmanlık yapan Şef Mehmet Butcher ve Şef Ayvaz Akbacak ile   menüsünü  yenilikçi anlayışla devamlı zenginleştiren steak çeşitleri ile  günümüzün en çok ilgi gören ve merak edilen  mekanlarından biri olacak..

Mekanın  “Avrupa’ da ki  yatırımcıları” ile ortaklarının  Balıkesir’ de kendi besi çiftlikleri “Aydeniz Et” den  gelen kırmızı etler  ile  hazırlanan Marna Steaks&Kebaps menü içerikleri, yenilikçi ve modern ile harmanlanarak farklılığını öne çıkaracak. Türkiye’nin ve Dünya’ nın birçok yerine hizmet veren Aydeniz Et’ in menüdeki çeşitliliği Cheflerin ustalığı ile gelen kırmızı  steak severlere şölen yaratacak. 

İtalyan mimari tasarımı ile  denize nazır özel tasarlanan Marna Steaks&Kebaps ’ın dekorasyonu, özel tasarlanmış “Puro Lounge” ve puro için neme duyarlı özel  derecelendirilmiş korunaklı  dolapları ile bütünleşerek kendine özgü karakterini şık ve sıcak bir atmosfer yaratan detaylarla ortaya koymuş.  

Yeşilyurt ‘ta 12 Ekim’ den itibaren hizmet verecek olan Marna Steaks&Kebaps, 350 kişilik  kapasitesi, deniz manzaralı 3 VIP oda ve özel etkinlikler için kullanıma uygun 25 kişilik salonu ile her gün 12.00 – 02.00 saatleri arasında misafirlerini ağırlayacak..