Marmo Burger & Drink: Sokak lezzetlerinin yeni adresi

Marmo Burger & Drink: Sokak lezzetlerinin yeni adresi

3.08.2023 15:27:16

Vazgeçilmez sokak lezzetlerinden hamburgere yeni bir soluk getiren Marmo Burger & Drink özenle mayalanan hamburger ekmeği, enfes sos ve el yapımı salatalık turşuların tatlandırdığı menüsüyle Wish More Hotel Şişli’de misafirlerini ağırlıyor. 

İstanbul’un kalbindeki konumuyla Wish More Hotel Şişli’de yeni bir lezzet durağı olarak kapılarını açan Marmo Burger & Drink, modern atmosferi ve menüsüyle misafirlerine nefis bir yemek deneyimi sunuyor. Marmo Burger & Drink, Şef Muhittin Kabasakal'ın imzasını taşıyan ve özenle seçilmiş malzemelerle hazırlanan reçeteleriyle lezzet tutkunlarının vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor. Menüdeki hamburgerler özenli bir süreçten geçiyor. Lezzetine lezzet katan soslar ise Marmo imzası taşıyor. Mayalanması üç gün süren hamburger ekmekleri, el yapımı özel soslarıyla gastronomik bir yolculuğa çıkarıyor. 

Adını taşıyan ‘’Marmo Burger’’, Marmo’nun menüsünde bulunan en özel lezzetlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Bu spesiyal hamburger Japon burger ekmeği, enfes cheddar peyniri, taze salatalık turşusu ve fancy sos ile buluşarak eşsiz bir lezzete dönüşüyor.   

Cheeseburger tutkunları ise menüdeki ‘‘Cheeseburger’’ ile lezzetin doruklarına çıkıyor. İki adet burger köftesi, cheddar ve fancy sosuyla zenginleşen bu şölen, damaklarda unutulmaz bir iz bırakıyor.

Damaklara hitap eden lezzetli atıştırmalıklar

Lezzetli atıştırmalıklar da Marmo’nun menüsünde önemli bir yer alıyor. Kendine has baharatlı Belçika patatesi ve peynir sosu ile servis edilen Curly Fries, patates kızartmalarının ötesinde sokak lezzetlerini gurme yorumuyla buluşturuyor. Taze fırınlanmış Marmo Patates ise lezzetin taze ve doğal halini sunuyor.

Menünün paylaşımlık lezzetlerinde ise damaklara hitap eden seçenekler yer alıyor. BBQ chili sos ile sunulan Tavuk Nugget; haşlanmış patates, tavuk parçaları ve feta sosun buluştuğu Patachino; patlıcan püresi, peynir ezmesi ve acılı biber sos ile sunulan Patlıcan Roll, paylaşılan anların tadını artırıyor.

Marmo Burger & Drink, hamburger ve atıştırmalık sevenlerin yanı sıra farklı tatları keşfetmek isteyenlere keyifli bir yemek deneyimi ve paket servis imkanı sunuyor. İmza dokunuşları ve sokak lezzetlerini aynı çatı altında buluşturan Marmo, haftanın her günü 11:00-23:00 saatleri arasında hizmet veriyor.