Kahve Dünyası misafirlerini ağustos boyunca şeftalili lezzetlerle buluşturuyor

Kahve Dünyası misafirlerini ağustos boyunca şeftalili lezzetlerle buluşturuyor

8.08.2023 13:19:31

Mevsim meyveleriyle hazırlanan lezzetleriyle dikkat çeken Kahve Dünyası, her aya özel olarak sunduğu ayın dondurması ve ayın içeceği konseptine bir yenisini daha ekliyor. Ağustos ayı boyunca misafirleriyle ilk kez buluşacak olan Şeftalili Dondurma ve Şeftalili Milkshake, içeriklerinde bulunan Bursa şeftalisiyle adeta birer lezzet şöleni yaşatıyor.

Yaz denildiğinde ilk akla gelen meyvelerden biri şeftali… Antioksidan, vitamin ve lif açısından zengin, aynı zamanda sindirim sistemi ve kalp dostu da olan şeftali, Kahve Dünyası'nın eşsiz dondurmasıyla buluşarak sevenlerine hem sağlıklı hem de lezzetli bir alternatif sunuyor.

Yüzde 63 oranında şeftali içeren ve Kahve Dünyası menüsünde ilk kez yer alan Şeftalili Dondurma, tam yağlı Jersey inek sütü, Bursa şeftalisi, sofra şekeri ve saleple hazırlanıyor. Şeftalili Dondurma, Kahve Dünyası’nın diğer dondurma çeşitlerinde olduğu gibi hiçbir yapay katkı maddesi, koruyucu ve renklendirici içermiyor. Bu lezzetin tadını evlerinde de sürdürmek, sevdiklerine ikram etmek isteyenler Şeftalili Dondurma’yı paketli ve kiloluk ambalajlarda satın alabiliyor. Tam yağlı süt ve şeftalili dondurma ile hazırlanan Şeftalili Milkshake ise yaz sıcaklarında ferahlatıcı etkisiyle ön plana çıkıyor.

Şeftalili Dondurma ve Şeftalili Milkshake, Ağustos ayı boyunca tüm Kahve Dünyası mağazaları ve anlaşmalı paket servis noktalarında sevenlerini bekliyor.