Çağdaş Japon mutfağının ödüllü restoranı Zuma, 15 Mayıs’ta Bodrum’da kapılarını yeniden açıyor

Çağdaş Japon mutfağının ödüllü restoranı Zuma, 15 Mayıs’ta Bodrum’da kapılarını yeniden açıyor

13.05.2024 15:26:08

Izakaya tarzını şık bir atmosfer ve zarif sunumlarla birleştiren Zuma, yeni sezonda Bodrum’da lezzet tutkunlarıyla tekrar buluşuyor.

Yalıkavak Marina’da yer alan ve Bodrum’un en tercih edilen mekanlarından biri olan Zuma Bodrum, açıldığı günden bu yana klasikleşmiş imza tabakları ve menüsüne yeni eklediği lezzetleri ile Bodrum’un vazgeçilmez adresi olarak yerini koruyor.

Nefes kesici Bodrum manzarası eşliğinde, gün batımıyla buluşan akşam yemeklerinde misafirlerini sonsuzluk havuzu başında ağırlamayı bekleyen Zuma, dünyaca bilinen imza lezzetlerini ve kokteyllerini bu yaz da Bodrum’da konukları ile buluşturuyor. 

Zuma Bodrum menüsünde; japon robata grillleri, lezzetli ızgaraları, Zuma’nın benzersiz sushi ve sashimi c¸es¸itleri gibi klasikleşen tabaklarının yanı sıra Bodrum’a özel olarak menüsüne eklediği” Ponzu Lime” ve “Tereyağlı Kral Yengeç” ile misafirlerine benzersiz bir lezzet şöleni sunuyor. Ayrıca Çikolata Bar, bu yıl ilk kez Zuma Bodrum menüsünde yer alıyor. Zuma Bodrum’un mutfağı, Zuma İstanbul’un da Executive Chef’i olan Emrah Orak’a emanet. 

Izakaya’dan ilham alınarak yaratılan, paylaşım konseptli, çağdaş Japon mutfağını, Bodrum’daki sofistike ve şık ortamında sunan Zuma, ikonikleşen lezzetleri ve yaz akşamlarına eğlence katacak DJ performansları ile 2024 sezonunda misafirlerini bekliyor.