Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Pierre Hermé Paris’in Türkiye’deki ilk restoranı İstanbul Havalimanı'nda açıldı

Pierre Hermé Paris’in Türkiye’deki ilk restoranı İstanbul Havalimanı'nda açıldı

26.09.2023 13:10:01

Dünyada tek çatı altında yer alan en büyük yiyecek ve içecek alanına sahip olan, Türk ve Dünya mutfağından eşsiz lezzetleri İstanbul Havalimanı’nda yolcuları ile buluşturan TUM, bünyesine son olarak dünyaca ünlü Fransız Pierre Hermé Paris markasını kattı. 

Dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerine uçuş öncesi ve sonrası eşsiz bir yeme & içme deneyimi sunan TUM, gastronominin merkezi olmaya devam ediyor. “Pastacılığın Picasso’su” ve “Lezzet Sihirbazı” olarak adlandırılan dünyaca ünlü Fransız pasta şefi Pierre Hermé’nin Türkiye’deki ilk restoranı İstanbul Havalimanı’nda açıldı. 

2016 yılında “Dünyanın En İyi Pasta Şefi” unvanına layık görülen, Paris, Londra, Tokyo, Doha gibi birçok önemli şehirde mağazaları bulunan Pierre Hermé, tamamı Fransa’dan getirilen benzersiz lezzetlerini İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Giden Yolcu alanında yolcuların beğenisine sunuyor. 

Pierre Hermé Parismakaron, kek ve çikolata çeşitlerinin yanı sıra eşsiz tarif ve yaratıcı sunumlara sahipel yapımı lezzetlerden oluşan menüsü ile misafirlerine muhteşem bir deneyim vadediyor. Özellikle gerçek bir ustalık isteyen ve eşsiz bir tarifle yaratılan makaronlar, Pierre Hermé’nin imza lezzetlerinin başında geliyor. 

Kalite, yaratıcılık ve detaycılığı temel alarak; minimalist ve sade bir tasarımla ürünleri piyasaya süren Hermé;sürdürülebilir tarif ve lezzetleriyle de pastacılık dünyasında devrim yaratmaya devam ediyor.

Sıcak atmosferi ve rahat ortamı ilePierre Hermé Paris, şimdiden İstanbul Havalimanı’nınen gözde mekanlarından biri olma yolunda iddialı olduğunu açıkça ortaya koyuyor.