Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Tarihin ayak izinde kahvaltı keyfi Barnathan Roof’ta…

Tarihin ayak izinde kahvaltı keyfi Barnathan Roof’ta…

22.06.2022 16:12:58

Tarihi aslına uygun olarak restore edilerek özel konaklama tesisi olarak turizme kazandırılan Barnathan otelinin teras katında yer alan Barnathan Roof, ev yapımı reçelleri, kendi özel üretimi zeytinyağı ile tatlandırılmış lezzetleri, çiftlik ürünü özel peynirleri ve şeflerinin özel reçeteleriyle hazırlanan sıcaklarıyla misafirlerine eşsiz manzarada lezzet ve keyfi bir arada yaşatıyor. 

Barnathan Roof, açık büfe kahvaltısını, Galata Kulesi, Boğaz ve Haliç’i keyifle izleyebileceğiniz, Galata Bölgesi’ndeki en güzel manzara eşliğinde sunuyor. Tarihi aslına uygun olarak restore edilerek özel konaklama tesisi olarak turizme kazandırılan Barnathan otelinin teras katında yer alan Barnathan Roof, ev yapımı reçelleri, kendi özel üretimi zeytinyağı ile tatlandırılmış lezzetleri, çiftlik ürünü özel peynirleri ve şeflerinin özel reçeteleriyle hazırlanan sıcaklarıyla misafirlerine eşsiz manzarada lezzet ve keyfi bir arada yaşatıyor. 

Barnathan Roof açık büfe kahvaltısı hafta içi saat 08.00 ile 12.00, hafta sonu saat 08.00 ile 14.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Kahvaltı menüsünde mevsimine göre değişkenlik gösteren 40’ı aşan çeşit mevcut. Her gün farklı sıcaklar ve zeytinyağlılar misafirlerin beğenisine sunuluyor.

Zeytinyağı, Balıkesir’deki kendi tesislerinde erken hasat soğuk sıkım olarak üretiliyor. Kendi meyve bahçelerinden yetişen meyvelerden kahvaltılık reçeller hazırlanıyor. Yeşillikler ve çiftlik ürünleri üreticisinden günlük olarak geliyor. Kendi üretimleri dışında kalan kahvaltılık çeşitleri ise direkt üreticilerinden temin ediliyor.

Açık büfe her şey dahil konseptinde

Tüm sıcakların kendi mutfaklarında hazırlandığı Barnathan Roof açık büfe kahvaltısı her şey dahil konseptinde sunuluyor. 

Barnathan Roof özellikle hafta sonları çok yoğun oluyor, mutlaka rezervasyon yapılması gerekiyor.Galata Kulesi manzaralı masalar çok talep ediliyor; tüm masalarımız Galata Kulesi manzaralı olduğu için tüm misafirlerin memnuniyeti sağlanabiliyor. Mevcut oturum düzeninde 70 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Yerli kahvaltı misafirlerinin yanı sıra ağırlıklı İngiltere, Almanya, Fransa ve İspanya’dan olmak üzere dünyanın birçok ülkesinden misafirler Barnathan Roof kahvaltısının müdavimi olmuş durumda.

Barnathan Roof, planladığı yeniliklerle açık büfe kahvaltısını çeşitlendirmeye ve zenginleştirmeye devam edecek. Yakın zamanda kendi üretimi ekmek ve unlu mamuller de kahvaltı sunumu içerisinde yerini alacak.