Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Sevgililer Günü'nde romantizmin adresi olacak

Sevgililer Günü'nde romantizmin adresi olacak

20.01.2023 21:03:22

İstanbul’un en güzel panoramik manzarasıyla Sevgiler Günü romantizmini buluşturan The Ritz-Carlton, Istanbul, misafirlerine hem gastronomi hem de eğlence seçenekleri sunuyor.

The Ritz-Carlton, Istanbul, Sevgililer Günü’nü İstanbul’un paha biçilemez manzarasında özel bir hizmet anlayışıyla kutlamak isteyenlerin adresi oluyor. Muhteşem şehir manzarasında gastronomik bir şöleni konuklarıyla paylaşan otel, Sevgililer gününü unutulmaz bir deneyime dönüştürmek isteyen çiftlere ayrıcalıklı bir konaklama ve eğlence imkânı sağlıyor. 

Misafirleri için her detayı özenle düşünen The Ritz-Carlton, Istanbul, ilham verici ortamında geleneksel Anadolu mutfağının önde gelen lezzetlerinin servis edildiği Atölye’de Sevgililer Günü’ne özel menüsüyle konuklarını karşılıyor. Otelin Executive Chef’i Selami Güleryüz ve deneyimli ekibi tarafından hazırlanan romantik, aşk dolu özel Sevgililer Günü menüsü konaklayan misafirlerin unutulmaz anlarına eşlik ediyor. Sevgililer Günü özel menüsünde avokado sos ve kök sebzeler eşliğinde siyah havyarlı & marina deniz tarağı, narenciyeli rezene sos ve kıtır yosun yaprağı ile sunulan deniz mahsülü dolgulu Cannelloni & İstakoz yer alıyor. Şef’in bu özel menüsü 10-14 Şubat tarihleri arasında canlı piyano performansı eşliğinde saat 20:00 – 22:00 arasında servis ediliyor. 

The Ritz-Carlton, Istanbul, hazırladığı Sevgililer Günü konaklama paketi çerçevesinde misafirlerine; konaklama ve Atölye sevgililer günü menüsünden %20 indirimin yanı sıra geç çıkış imkânı da sunuyor. 

Japon mutfağının dünyaca ünlü temsilcisi Nobu İstanbul’da da Sevgililer Günü’ne özel menü servis edilirken, dj Ögem Yılmaz ve Umut Çelik saat 22:00 itibari ile performans sergiliyor. Ayrıca 11 Şubat Cumartesi günü ünlü mimar Severine Tatangelo tarafından tasarlanan The Nobu Suite’te 16:00 – 18:00 saatleri arasında bar müdürü Volkan Yavaş tarafından Nobu Lovers Cocktail Workshop’u gerçekleştiriliyor. Workshop’ta hem güne özel kokteyller hem de Nobu’nun imza kokteyli misafirlerle birlikte hazırlanıyor. 

The Ritz-Carlton, Istanbul aşkı tarif eden ambiyansı ve tatlarıyla 14 Şubat Sevgililer Günü’nde misafirlerini ağırlıyor.