Mandarin Oriental, Bodrum'u Türkiye’nin en iyi resort’u seçti

Mandarin Oriental, Bodrum'u Türkiye’nin en iyi resort’u seçti

16.10.2023 16:54:35

Dünyanın en prestijli seyahat platformlarından Condé Nast Traveler’ın her yıl düzenlediği “Readers’ Choice Awards” ödüllerinde, Mandarin Oriental, Bodrum, Avrupa’nın En İyi 7. Resort’u, Türkiye’nin En İyi Resort’ü seçildi. 

Bodrum Yarımadası’nın en büyüleyici koyu olan Cennet Koyu’nda yer alan, zarif tasarımı, kişiye özel hizmet anlayışı ve tatil anlayışını unutulmaz bir deneyime dönüştüren Mandarin Oriental, Bodrum, Conde Nast Traveler 2023 Readers’ Choice Awards ödüllerinde “Avrupa’nın En İyi 7. Resort’ü”, Türkiye’nin En İyi Resort’ü” seçilerek bu yıl aldığı ödüllerin arasına yenilerini kattı. 

Mandarin Oriental, Bodrum Genel Müdürü Ersev Demiröz, “Tamamen okuyucu oylarıyla belirlenen değerledirmede Türkiye’nin adını üst sıralara yazdırmanın gururu içerisindeyiz. Ülkemizin adını bu mecralarda başarıyla temsil etmek Türkiye turizmini ileriye taşımak gerçekten çok kıymetli. Tabii ki başarıların hiçbiri tesadüf değild, arkasında büyük bir çabayla ve sevgiyle çalışan kocaman bir ekip var. Bu yıl aldığımız ödül ve değerlendirmelerin hepsi birbirinden önemli. Misafirlerimizi kendi evlerindeymişçesine ağırlayıp, kişiye özel hizmet anlayışımız ve kalitemizle onlara ömür boyu hatırlayacakları anılar kazandırdık. Onlar da bizi hiç yalnız bırakmadılar ve teveccühlerini hep gösterdiler” diyerek bu başarının tesadüf olmadığının altını çizdi.