Hyatt Regency İzmir İstinyePark'ta 'Balkon Menüsü'

Hyatt Regency İzmir İstinyePark'ta 'Balkon Menüsü'

20.09.2023 21:31:37

İzmir’e yeni bir soluk getirerek misafirlerine özgün konseptler sunan Hyatt Regency İzmir İstinyePark fark yaratan yeniliklerine bir yenisini daha ekliyor. İzmir’e özgü balkon konseptini gastronomik bir projeye dönüştüren otel, Ege Mutfağının imza lezzetlerini eşsiz sunumlarla birleştiriyor.

“İzmir’e Hyatt geldi” mottosuyla misafirlerine ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi vadeden Hyatt Regency İzmir İstinyePark misafirlerini yeniliklerle buluşturmaya devam ediyor.  İzmir’le özdeşleşen balkon kültürünü yaratıcı bir dokunuşla gastronomik bir deneyime dönüştüren Hyatt Regency İzmir İstinyePark, eşsiz Körfez manzaralı balkonları için özel bir menüye hayat veriyor. Misafirlerin oda servisi menüsünden kolayca ulaşabileceği “Balkon Menüsü” kişiye özel hizmetleriyle adını duyuran Hyatt Regency İzmir İstinyePark’ın ayrıcalıkları arasına girmeyi başarıyor. Ege Mutfağından güçlü izler taşıyan balkon menüsünde bölge üreticilerini destekleyici yerel ürünler de öne çıkıyor. Doğal zenginlikleri koruyan ve bu alanda sürdürebilir projeleri destekleyen Hyatt Regency İzmir İstinyePark, yerel üreticileri destekleme amacını destekleyen balkon menüsüyle geleceğe daha güzel bir dünya bırakma amacına bir adım daha yaklaşıyor. Sunduğu deneyimler ve benimsediği doğa dostu politikalarla sürdürebilirliği her alanda sahiplenen Hyatt Regency İzmir İstinyePark, yepyeni projelerle adını duyurmaya hazırlanıyor. 

“Balkon Menüsü”nde yok yok!

İzmir’in balkon kültüründen ilham alarak hazırlanan Hyatt Regency İzmir İstinyePark’ın balkon menüsünde peynir ve şarküteri tabağından iştah kabartan mezelere kadar birçok özel tat ön plana çıkıyor. Eşsiz İzmir körfezine bakan muhteşem manzara eşliğinde deneyimleyeceğiniz menüde; lezzetli atıştırmalıkların yanı sıra fish&cips ve deniz ürünlerine uzanan zengin bir menünün keyifli sunumlarla ikram edildiği balkon menüsü klasik bir konaklamadan daha fazlasını hayal eden misafirlerin gözdesi olmaya aday.