Grand Hyatt İstanbul'da Jazz & Brunch keyfi

Grand Hyatt İstanbul'da Jazz & Brunch keyfi

21.09.2023 10:39:23

‘Grand Hyatt İstanbul’ misafirlerini 24 Eylül’den itibaren pazar günleri zengin brunch lezzetleri ile yeniden buluşturmaya başlıyor.

İstanbul’un merkezinde yer alan ve şehrin dinamizmini huzurlu ortamı ile buluşturan Grand Hyatt İstanbul, beklenen pazar brunchlarını yeniden misafirleri ile buluşturuyor. Otelin sıcak ve samimi mekânı Mezzanine’de, Executive Chef Yusuf Gülyiyen ve deneyimli ekibi tarafından özenle hazırlanan pazar brunch’ı, konuklara yeni haftaya leziz bir başlangıç yapma imkânı sunuyor.

Grand Hyatt İstanbul’un kaliteli servisi eşliğinde 24 Eylül’den itibaren 12:30-15:30 saatleri arasında Mezzanine’de sunulacak lezzet şöleninde, Akdeniz mutfağının en sevilen lezzetleri yer alıyor. Jazz & Brunch konsepti ile düzenlenen zengin büfede, Türk kahvaltısının vazgeçilmezleri ile sevilen Akdeniz lezzetleri misafirlerini bekliyor. Grand Hyatt özeninin kendini her aşamada hissettirdiği Jazz & Brunch’ta, karides, ahtapot salatası gibi geniş salata çeşitlerinden midye dolmaya, dana pirzola, balık çeşitleri ve barbekü lezzetlerinden parmesan peynirinde makarnaya, Akdeniz ve Türk tatlı çeşitlerine uzanan zengin bir yelpaze sunuyor. Bu leziz seçeneklere sürpriz içecek ikramları da eşlik ediyor. 

Aile ve dostlarla buluşmak ve keyifli bir pazar günü geçirmek isteyenler, canlı caz müzik performansı eşliğinde müziğin de keyfine varıyorlar.