Reklam
GGM
Reklam
Empero tepe orta
Reklam
Öztiryakiler
/images/haber/matas1945.jpg

Mataş Gıda Makinaları, fırın ve pastane makinalarında uzman

6.09.2021 00:22:57

Mataş Gıda Makinaları fırın ve pasta makineleri imalatındaki 35 yıllık deneyimiyle yurt içinde kendini kabul ettirdiği gibi yurt dışı pazar payını da sürekli yükseltiyor. Firma fuardaki standında ekmek dilimleme, planet mikser, spiral mikser, hamur yoğurma ve un eleme makineleriyle yer alıyor. 

Mataş Bursa’daki atölyesinde 1987 yılında başladığı fırın ve pastane makineleri imalatında bugün yılda 1.200 makine imal edebilen bir büyüklüğe erişmiş bulunuyor. Ürünlerinin kalitesi ve hızlı destek olanağıyla yurt içinde kendini kabul ettirmiş olan firma, ihracat temposunda kaydettiği hızla yurt dışındaki pazar payını yükseltmeyi de başarmış durumda. 

Fırın ve pastane makinalarında uzman 

Uzman kadrosuyla fırın ve pastane sektörüne hizmet veren Mataş, Ekmek Dilimleme, Planet Mikser (pasta-yumurta), Spiral Mikser, Promix Bıçaksız Spiral Mikser, Mobil Spiral Mikser, Çatal Kollu Hamur Yoğurma, Kaldır-Devir, Hamur İşleme, Un Eleme, Klips Makineleri ve Fırın Yardımcı Ekipmanları kategorilerinde üretim yapıyor. Firma standında ekmek dilimleme, planet mikser, spiral mikser, hamur yoğurma ve un eleme makineleri ile her zamanki gibi sektör profesyonellerinin ilgi odağı olacak. 

Bu makinelere dikkat!  

Mataş fuarda ekmek dilimleme, planet mikser, spiral mikser, hamur yoğurma ve un eleme makineleriyle yer alıyor. Sergilenecek ürünler Ekmek Dilimleme Grubu’nda Eco EDM ve Pratiko Sensörlü EDM, Planet Mikser Grubu’nda Planet 10-20 l. ve Planet 60 l., Spiral Mikser Grubu’nda Mini Chef (4 renk) ve Sm20-40-60-100 makinelerinden oluşuyor. 

Benzer Haberler

Paket mutfak nedir?

Paket mutfak nedir?

2.06.2021 16:01:49