Kristal Endüstriyel’den “USTA şeflere, USTA ekipman”

30.07.2021 13:45:21

Kristal Endüstriyel, pastörizatörler, endüstriyel mikserler, yumuşak ve sert dondurma yapıcıları, dondurma saklama dolapları, şok soğutucular, dondurma teşhir vitrinleri olmak üzere bir dondurma dükkanı için aklınıza gelebilecek her türlü ekipmanı yerli üretim farkıyla üretiyor.

Türkiye’nin sektördeki yerli tek dondurma makinesi ve yardımcı ekipmanları üreticisi olan Kristal Endüstriyel, pastörizatörler, endüstriyel mikserler, yumuşak ve sert dondurma yapıcıları, dondurma saklama dolapları, şok soğutucular, dondurma teşhir vitrinleri olmak üzere bir dondurma dükkanının ihtiyaç duyabileceği her türlü ekipmanı yerli üretim farkıyla üretiyor.

Birçok ülkeye aktif ihracat yapıyor

Kristal Endüstriyel, 25 yıldan bu yana endüstriyel mutfak makine ve ekipmanları konusunda otellere, restoranlara, kafelere ve hastane mutfaklarına yerli üretici olarak hizmet veriyor. Endüstriyel mutfak ekipmanları, açık büfeler ve dondurma ekipmanları olarak üç farklı kategoride üretim sağlayan firma, özellikle soğutma grubu, bulaşık makineleri, dondurma makine ve ekipmanlarında birçok ülkeye aktif ihracat yapıyor.

Yerli üretim farkını ortaya koyuyor

Türkiye’nin sektördeki yerli tek dondurma makinesi ve yardımcı ekipmanları üreticisi olan Kristal Endüstriyel, dondurma bazının pastörizasyonundan dikey ve yatay yapıcılarda hazırlanmasına ve özel tasarım dolaplarında teşhirine kadar olan süreçteki tüm makine ve ekipmanları kendi bünyesinde üretiyor. Pastörizatörler, endüstriyel mikserler, yumuşak ve sert dondurma yapıcıları, dondurma saklama dolapları, şok soğutucular, dondurma teşhir vitrinleri olmak üzere bir dondurma dükkanının ihtiyaç duyabileceği her türlü ekipmanı yerli üretim farkıyla imal ediyor.