Reklam
GGM
Reklam
Empero tepe orta
Reklam
Öztiryakiler
/images/haber/jumbo-sofralara-zarafet-v_cd66.jpg

Jumbo, sofralara zarafet ve ışıltı katmaya devam ediyor

3.05.2021 10:51:44

Çatal-bıçak atölyesiyle 1947 yılında sektöre adım atan Jumbo, bugün geniş ürün gamı ve zamansız tasarımlarıyla mutfak ve sofra ürünleri denildiğinde ilk akla gelen markalardan biri olmayı sürdürüyor. “Her Zaman Jumbo” mottosuyla 2021 çalışmalarını şekillendiren marka, yeni ürün ve projelerini internet sitesi üzerinden tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Gastronomi Dergisi / Röportaj

Her dönem sofralara zarafet ve ışıltı katan Jumbo’nun, 1947 yılında Çemberlitaş’ta küçük bir atölyede başlayan yolculuğu bugün, zamansız tasarımlarıyla sürüyor. Çatal-bıçak atölyesiyle sektöre adım atan Jumbo, geniş ürün gamı ve her daim ilgi çeken tasarımlarıyla mutfak ve sofra ürünleri denildiğinde ilk akla gelen markalardan biri olmayı sürdürüyor.

Tüketicilerin Jumbo ürünlerini çoğu zaman kıymetli bir koleksiyonun parçası gibi değerlendirdiğini söyleyen Jumbo Genel Müdürü Sami Hotak, müşterilerinin markayı sahiplenerek, entelektüel bir mirasın sahibi olarak gördüklerini belirtiyor. Hotak, “Jumbo’nun geçmişten geleceğe bir miras bırakarak yoluna devam ettiğini görüyoruz. Biz de hem bir kültür haline gelmiş bu manevi mirası vurgulamak hem de yeni nesilde her dönemin markası olduğumuzun farkındalığını pekiştirmek için ‘Her Zaman Jumbo’ mottosuyla Jumbo’nun yeni iletişim stratejisini hayata geçirdik. Yeni reklam filmimizde 50’ler, 70’ler, 80’ler gibi farklı dönemlerde geçen sofraların bugüne kadar olan hikayesini zamansal döngüde anlatıyoruz. Nesilden nesle aktarılan, özenle saklanan ve özel günlere damgasını vuran en değerli parçalarda imzamız var. Bundan sonra da aynı hassasiyetle tüketicilerimizin en özel anlarına eşlik etmeye devam edeceğiz” diyor.Baharın enerjisini sofralara taşıyor

Baharı karşıladığımız bu günlerde, ısınan havanın ve canlanan doğanın enerjisi evleri sarmaya başladı. Jumbo, güneşin kendisini daha da hissettirdiği ilkbahar coşkusunu sofralara ve sunumlara da taşıyor. Zarif ve şık çizgisini çiçeklerin mutluluk veren desenleriyle taçlandıran marka, baharı çiçek desenlerinin ve pastel renklerin yer aldığı yemek takımları, kahve-çay setleri ve şık sunum ekipmanlarıyla karşılıyor.

“Her Zaman Jumbo” mottosuyla 2021 çalışmalarını şekillendiren marka, yeni ürün ve projelerini internet sitesi üzerinden tüketicilerin beğenisine sunuyor.


Benzer Haberler

Paket mutfak nedir?

Paket mutfak nedir?

2.06.2021 16:01:49