Reklam
GGM
Reklam
Empero tepe orta
Reklam
Öztiryakiler
/images/haber/jumbohoreca02682229.jpg

Jumbo’dan Dijital Adım: Jumbo By You

23.09.2021 12:35:23

“Geçmişten günümüze kadar her daim, zamansız tasarımlar” mottosuyla geniş ürün gamını tüketicisine sunan Jumbo, offline ve online kanalları birbirine bağlayan, benzersiz alışveriş deneyimi sunan Jumbo By You yeni dijital platformunu müşterileriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

“Geçmişten günümüze kadar her daim, zamansız tasarımlar” mottosuyla geniş ürün gamını tüketicisine sunan Jumbo, tüm Ar-Ge çalışmalarında, tasarımlarının özgün ve uzun soluklu bir hayat hikâyesine sahip olabilmesi için çalışıyor. Marka, çelik, porselen ve cama hayat veren ince işçilik ve 120’den fazla endüstriyel tasarımıyla Türkiye ve dünya çapında sayısız ödüller kazandı. Jumbo, kurulduğu ilk günkü kaliteli çelik ürün üreticisi kimliğini bugün; porselen ürünler, çatal-bıçak-kaşık takımları, dekoratif aksesuarlar, kahve ekipmanları, cam gibi birçok ürün grubunun yer aldığı zengin ürün portföyüyle birleştiriyor.

73 yıldır sektörün lider markalarından biri olarak kendini konumlayan Jumbo, değişen tüketici beklentilerine paralel olarak hem ürünlerinde hem de hizmetlerinde dijitalleşen dünyada varlığını sürdürecek çalışmalar yapıyor. Marka, offline ve online kanalları birbirine bağlayan ve benzersiz alışveriş deneyimi sunan yeni dijital platformu Jumbo By You ile müşterilerini buluşturmaya hazırlanıyor.

HORECA kanalına özel ürünler

Jumbo, HORECA kanalında, özel ve nitelikli ürünleriyle fine dining restoran konseptlerinde ve otellerde yoğun ilgi görüyor. Marka, dikey olarak büyüdüğü bar ve kahve kategorilerinde de ürünleriyle önemli bir pazar elde etmeye başladı. Hostech By TUSİD Fuarı’nda HORECA’ya özel olarak geliştirilen yeni porselen ürünlerini fuar katılımcılarının beğenisine sunacak marka, ilk defa fuarda görücüye çıkacak kahve ve bar kategorisindeki ürünlerini de sergileyecek.

Benzer Haberler

Paket mutfak nedir?

Paket mutfak nedir?

2.06.2021 16:01:49