Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Yuva’dan ev hanımlarına “Kolay Hamur” ile pratik çözüm

Yuva’dan ev hanımlarına “Kolay Hamur” ile pratik çözüm

13.06.2022 11:26:25

Hamur işi severlerin tercihleri arasında yer alan Yuva, mutfakta uzun zaman geçiren ve hamur işleri yapmayı seven kişilerin hayatını kolaylaştıracak yepyeni bir ürün sunuyor: Kolay Hamur

Geniş ürün gamıyla tüm dünya lezzetlerine yer veren Lesaffre markası Yuva, Türkiye’de bir ilk, yepyeni ürünü “Kolay Hamur”u tüketicisiyle buluşturmaya hazırlanıyor. 

Tatlı veya tuzlu tüm hamur işlerinde kullanıma uygun olan Yuva Kolay Hamur, poğaça, börek, açma, pide, baklava, katmer, pizza, mantı, ekmek ve benzeri hamur işi yapımında en büyük yardımcınız olacak.

Çabuk, kıvamlı, esnek

Yuva Kolay Hamur ile tüm hamurların kıvamı ve esnekliği garanti altında. Hamurun ele yapışmadan kolayca kıvam almasını ve yırtılmadan kolaylıkla açılmasını sağlayan karışım, yoğurma ve dinlenme süresini neredeyse yarı yarıya kısaltarak zamandan tasarruf sağlamanıza yardımcı olur. 

500 g una, 1 paket (35 g) Yuva Kolay Hamur’u katmanız yeterli olacaktır. Fermantasyon sonucu elde edilen ürün, katkısız olup kuru ve serin ortamlarda saklanmalıdır.  Raf ömrü 1 yıldır.