İnoksan A1
BONNA A2
Öztiryakiler
Red Bull Summer Edition ile Kıvanç Ege Aydın’dan serinleten mokteyl tarifi

Red Bull Summer Edition ile Kıvanç Ege Aydın’dan serinleten mokteyl tarifi

12.07.2023 10:44:34

Red Bull Summer Edition Kayısı Çilek lezzeti sıcak yaz aylarını ferahlatmaya devam ediyor. Kıvanç Ege Aydın’ın Red Bull Summer Edition ile hazırladığı mokteyl, tadı ve enfes birleşimiyle yazın en sıcak günlerinde serinlemek isteyenlere lezzetli bir alternatif sunuyor.

Red Bull’un 2023 yazına serinlik katan yeni ürünü Red Bull Summer Edition Kayısı Çilek lezzeti sınırlı bir süre için tüketicinin beğenisine sunuldu. Enfes tadıyla serinlemek isteyenlerin yeni favorisi olan Red Bull Summer Edition lezzetiyle hazırlanan mokteyller de farklı tatlar denemek isteyenlerin beğenisine sunuluyor. 

Ekşi, tatlı ve acının muhteşem birleşimi 

Kıvanç Ege Aydın’ın tuz, chili, lime suyu, ananas suyu, jalapeno biberi ve Red Bull Summer Edition ile birlikte hazırladığı mokteyl yaza damga vurmaya hazırlanıyor. Hem tat hem de renk olarak yepyeni bir yolculuğa davet eden mokteyl, acı-ekşi ve tatlı’yı bir arada sunuyor.

Malzemeler: Bir tutam tuz, bir tutam chili, lime suyu (3 cl), ananas suyu (3 cl), iki dilim jalapeno biberi, Red Bull Summer Edition Kayısı Çilek Lezzeti

Tarif: Lime ile ıslanmış bardağı, tuz ve chili karışımına batırın. 3 cl lime suyu, 3 cl ananas suyu ve jalapeno biberini ezip üzerine bol buz ekleyip iyice çalkalayın. Hazırladığınız karışımı bol buzlu bardağa süzgeç yardımıyla dökün. Bardak dolana kadar Red Bull Summer Edition Kayısı Çilek lezzeti ekleyin, lime dilimleri ile süsleyerek servis edin.